خرید زندگی

ضرورت توجه به مصالح استاندارد در ساخت و سازهای تهران

ضرورت توجه به مصالح استاندارد در ساخت و سازهای تهران

خرید زندگی: رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران اصرار كرد كه شهرداری تهران می بایست در مورد ترویج استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمان استاندارد الگوی سایر دستگاه ها باشد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بامداد امروز با اشاره به ضرورت رعایت استاندارد در فرآیندهای ساخت و ساز در امتداد افزایش تاب آوری ساختمان ها و ایمنی شهروندان اظهار داشت: استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمانی و كارگران ماهر نقش زیادی در بهبود كیفیت، ایمنی و تاب آوری ساختمان ها دارد و بنا بر این لازم است كه شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی تكالیف قانونی خودرا عملیاتی كنند.
وی با استناد به ماده ۸۰ قانون شوراها اظهار داشت: به شهرداری تهران در باره توجه به مصالح و فرآورده های ساختمانی استاندارد در ساخت و سازها تذكر می دهم و خواستار اجرای كامل مصوبات شورا در این زمینه هستم چونكه شورا دو مصوبه خاص دارد كه یكی گردنگیر شهرداری به فرهنگ سازی استفاده از مصالح استاندارد و دیگری ایمنی سازی و استاندارد سازی بیمارستان ها است كه باید این دو مصوبه با كیفیت بیشتری اجرایی بشود.
وی با بیان این كه شهرداری می تواند با توجه ویژه در استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمانی در ساختمان های خود الگو ساز باشد اظهار نمود: امیدوارم با اجرای بموقع مصوبات شورا توسط شهرداری تهران شاهد ارتقای كیفیت ساخت و ساز در تهران باشیم.
منبع:

1398/07/21
14:45:37
5.0 / 5
4062
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خرید زندگی