خرید زندگی

اعزام اولین كاروان اتوبوس های تهران به مرز مهران و خسروی

اعزام اولین كاروان اتوبوس های تهران به مرز مهران و خسروی

خرید زندگی: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از اعزام اولین كاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زوار به مرز مهران و خسروی خبرداد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با بیان اعزام اولین كاروان اتوبوسرانی برای جابجایی زوار به مرز مهران و خسروی اظهار داشت: امروز اولین كاروان اتوبوسرانی برای ارائه سرویس حمل ونقلی به زوار اعزام شد.
وی افزود: نخستین اعزام كاروان اتوبوسرانی تهران ۱۰۰ دستگاه اتوبوس است و بقیه نیز از بامداد روز آینده به مرزها منتقل می شوند و این اتوبوسها ابتدا در مرز مهران و سپس در مرز خسروی جابجایی زوار را انجام می دهند.
وی ادامه داد: سال قبل اتوبوسرانی ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زوار حسینی در نظر گرفت و بیشتر از ۷۰۰ هزار زائر از این طریق جابجا شدند و امسال علاوه بر شهرداری تهران، شهرداری مشهد، كرج و شركت آزادگان نیز حضور دارند و پیش بینی می نماییم تعداد جابجایی مسافران به بیشتر از یك میلیون نفر برسد كه این رقم با افزایش ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شركت واحد تهران محقق خواهد شد.
بنا براعلام روابط عمومی شركت واحد، سنندجی اضافه كرد: اتوبوسهای اعزامی مربوط به واحدهای دربستی و پشتیبانی بوده و از اتوبوسهای خطوط نیست بدین سبب در زمان نبود آنها هیچ اختلالی در نقل و انتقال شهروندان پایتخت نخواهیم داشت.
منبع:

1398/07/16
20:47:53
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: سرویس , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی