خرید زندگی

تشریح مهم ترین درخواست های مردم از شهرداری تهران

تشریح مهم ترین درخواست های مردم از شهرداری تهران

به گزارش خرید زندگی معاون امور مناطق شهرداری تهران اظهار داشت: نظافت شهر، لایروبی انهار، ساماندهی دستفروشان و آبیاری فضای سبز در صدر درخواست های شهروندان از سامانه ۱۳۷ است.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا شاپور رستمی در دومین اجلاس شهرداران نواحی ۱۲۲ گانه شهرداری تهران اظهار داشت: این اجلاس در واقع یك حلقه بین مدیریت اجرایی شهری و بخش ستادی شهرداری تهران است كه در این مدت توانستیم مشكلات بسیاری را از این طریق رفع نماییم.

وی با اشاره به اینكه زحمات شهرداران نواحی بر كسی پوشیده نیست، اظهاركرد: نظافت و چهره شهر گویای زحمات بی شائبه شهرداران نواحی است. از نگاه شهردار تهران و معاونان شهردار معطوف به عملكرد و وظایف شهرداران نواحی است.

رستمی با اشاره به ضرورت تكریم شهروندان توسط شهرداران نواحی و مناطق اظهار داشت: شهرداران نواحی نخستین سطح از مدیریت شهری هستند كه به صورت مستقیم با شهروندان در ارتباط هستند. اصلی ترین چهره مسؤلان شهری را شهرداران نواحی به شهروندان نشان می دهند. ازاین رو آنان معرف تمام شهر و مدیریت شهری هستند.

معاون امور مناطق شهرداری تهران با درخواست از شهرداران مناطق در خصوص حضور و گشت زنی همراه با شهرداران نواحی در سطح شهر اظهاركرد: باید در آغاز روز شهری تمیز را در اختیار شهروندان قرار دهیم و برنامه ریزی ها بگونه ای صورت گیرد كه هماهنگی های لازم بموقع صورت گیرد.

به گزارش شهرنوشت، رستمی تصریح كرد: باید در مورد حوادث طبیعی و غیرطبیعی آمادگی لازم را داشته باشیم. سال قبل خیلی از شهرهای كشور در سیل غافلگیر شدند اما شهرداری تهران به علت اقدامات به موقعی كه انجام داده بود با مشكلی مواجه نشد. از شهرداران نواحی و مناطق درخواست دارم امسال هم با لایروبی بموقع انهار از به وجود آمدن چنین مشكلاتی پیشگیری كنند.
1398/07/10
22:40:12
5.0 / 5
4673
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خرید زندگی