خرید زندگی

ورود شتر به خودرو در اثر برخورد، 5 سرنشین در خودرو محبوس شدند

ورود شتر به خودرو در اثر برخورد، 5 سرنشین در خودرو محبوس شدند

به گزارش خرید زندگی پس از حادثه برخورد پژو با شتر، شتر به داخل خودرو پرت شد و به دلیل آسیب وارده به خودرو، ۵ سرنشین آن گرفتار شدند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، محمد حمزه اسعد زاده، معاون امداد و نجات استان خراسان جنوبی، اعلام نمود: ساعت ۱۹ و ۵۱ دقیقه جمعه پنجم مهرماه، امدادگران پایگاه ماژان شهرستان خوسف – خراسان جنوبی- در جریان حادثه تصادف یك خودرو با شتر قرار گرفتند.
براساس گزارش اولیه كه از جانب نیروی انتظامی اعلام شده بود، حادثه در محور خوسف – ماژان و در نزدیكی روستای سرچاه عماری در راه معدن قلعه زری رخ داده بود.
با اعلام این گزارش، ۵ نفر از امدادگران و نجاتگران تیم عملیات جاده ای با دو دستگاه آمبولانس و خودروی نجات عازم محل حادثه شده و عملیات نجات را شروع كردند.
در اولین بررسی ها مشخص شد كه پس از وقوع تصادف، شتر از شیشه جلو به داخل خودرو پرت شده و به دلیل آسیب وارده به خودرو، ۵ سرنشین آن كه یك مادر و كودكی سه ساله هم در بین آنها بودند در داخل خودرو گیر افتاده اند.
با طراحی عملیات نجات، امدادگران وارد عمل شده و با استفاده از ست هیدرولیك موفق به نجات سرنشینان شده و آنها را نجات دادند.
اسعد زاده اضافه كرد: عملیات امداد و نجات حادثه دیدگان كه از ساعت نوزده و پنجاه دقیقه جمعه شب شروع شده بود حدودا ۵ ساعت طول كشید و در ساعت سی و هفت دقیقه صبح شنبه به پایان رسید و پس از آخر عملیات رهاسازی، یك مادر و كودك سه ساله اش توسط امدادگران هلال احمر به بیمارستان شهرستان خوسف منتقل شدند.

1398/07/06
22:58:05
5.0 / 5
4472
تگهای خبر: جاده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خرید زندگی