خرید زندگی
در گزارش خرید زندگی مطرح شد؛

برگزاری 7 مركز درمانی هلال احمر در كربلا در اربعین

برگزاری 7 مركز درمانی هلال احمر در كربلا در اربعین

به گزارش خرید زندگی رئیس مركز پزشكی حج و زیارت هلال احمر، اظهار داشت: در اربعین امسال ۷ پایگاه درمانی تحت پوشش هلال احمر در شهر كربلا به زائرین خدمات عرضه می دهند.محمد تقی حلی ساز، در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد تعداد مراكز درمانی هلال احمر در كشور عراق برای اربعین ۹۸ اظهار داشت: برای اربعین امسال مركز پزشكی حج و زیارت ۷ پایگاه در كربلا شامل مجتمع های درمانی، پلی كلینیك ها و درمانگاه ها را تحت پوشش هلال احمر راه اندازی خواهد نمود.
وی درباره تعداد پایگاه های موجود در راه نجف-كربلا هم توضیح داد: در راه هم ۱۰ الی ۱۱ پایگاه درمانی در نقاط مختلف خواهیم داشت كه مكان دقیق آنها اطلاع رسانی خواهد شد.
حلی ساز با اشاره به اینكه ۴ پایگاه مهم درمانی در هتل های اطراف كربلا راه اندازی می شود، تصریح كرد: در كنار این پایگاه ها مراكز درمانی كوچك را هم برای عرضه خدمات به زائرین بر پا خواهیم كرد.
وی تصریح كرد: مجموع تعداد این مراكز درمانی و انتخاب مكان آنها بر مبنای جای نمایی جمعیتی زائرین انتخاب شده و یك كار كارشناسی برای آنها صورت گرفته است.
رئیس مركز پزشكی حج و زیارت هلال احمر خاطرنشان كرد: در راه نجف تا كربلا بر مبنای عمودها، پایگاه ها تقسیم بندی شده اند و در بعضی از عمودهایی كه تراكم جمعیت بیش تر است، پایگاه هایی با خدماتی مفصل تر برپا خواهد شد.
وی افزود: در شهر نجف هم سه پایگاه درمانی در هتل های این شهر خواهیم داشت و دو مركز دیگر هم بزودی برپا خواهد شد.
حلی ساز در مورد بیمارستان های عراق هم توضیح داد: بیمارستان های این كشور به صورت مستقل عرضه خدمات می دهند و تنها یك بیمارستان الحسین در اطراف كربلا با هلال احمر همكاری مستقیم خواهد داشت.


منبع:

1398/07/02
13:48:33
5.0 / 5
4313
تگهای خبر: پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی