خرید زندگی

یارانه ۴۰۰ هزار تومان شهرداری برای تعویض كاتالیست های فرسوده تاكسی ها

یارانه ۴۰۰ هزار تومان شهرداری برای تعویض كاتالیست های فرسوده تاكسی ها

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل تاكسیرانی شهر تهران از عرضه یارانه ۴۰۰ هزار تومانی برای تعویض كاتالیست های فرسوده تاكسی ها اطلاع داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، علیرضا قنادان ظهر امروز در مراسم تعویض كاتالیست تاكسی ها با بیان این كه در نیمه دوم سال بحث آلودگی هوا مورد توجه قرار می گیرد، اظهار داشت: امسال هم می بایست دستاورد مهم كاهش آلودگی هوا كه پارسال كسب شد را حفظ نماییم و یكی از موضوعاتی كه می تواند در كاهش آلودگی هوا كمك نماید، تاكسی ها هستند چون كه به علت تردد زیاد اگر آلاینده هم باشند سهم زیادی در آلودگی هوا پیدا می كنند.

وی با بیان این كه هزینه تاكسی ها افزایش یافته است و طبیعتا باید مسئولان شهری به تاكسی ها یارانه بدهند، اظهاركرد: اجرای طرح تعویض كاتالیست فرسوده تاكسی ها سبب خواهد شد كه میزان آلایندگی كاهش پیدا كند.

قنادان با اشاره به این كه این كاتالیست های ویژه تاكسی تولید شده اند، اظهار داشت: كیفیت این كاتالیست ها بگونه ای است كه تولید كننده داخلی آنرا برای سه دوره متوالی معاینه فنی یعنی یك و نیم سال گارانتی كرده است.

وی در مورد نحوه انتخاب تاكسی برای تعویض كاتالیست اظهاركرد: هر خودروی تاكسی كه به مراكز معاینه فنی رجوع كند و به علت فرسودگی كاتالیست نتواند استانداردهای معاینه فنی را پاس كند در فهرست این طرح قرار می گیرد.

قنادان با اشاره به اینكه امیدواریم با تعویض كاتالیست های فرسوده بتوانیم میزان آلایندگی تاكسی ها را كاهش دهیم، اظهار داشت: یارانه ۴۰۰ هزار تومانی برای تعویض كاتالیست های فرسوده در نظر گرفته شده است و تلاش داریم مشوق های دیگری همچون اعمال تخفیف ۲۰ درصدی در پرداخت بهای خدمات را هم برای تاكسی های كه كاتالیستشان را تغییر می دهند در نظر بگیریم.
1398/06/31
20:54:59
5.0 / 5
4178
تگهای خبر: تولید , خدمات , شهرداری , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
خرید زندگی