خرید زندگی

تهران دومین استان كم برخوردار كشور از نظر سرانه های آموزشی

تهران دومین استان كم برخوردار كشور از نظر سرانه های آموزشی

به گزارش خرید زندگی استاندار تهران اظهار داشت: استان تهران دومین استان كم برخوردار در زمینه كمبود سرانه های آموزشی در كشور است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی ظهر پنجشنبه در شورای اداری شهرستان شهریار طی سخنانی بیان كرد: در سال ۹۸ شاهد سالی متفاوت به لحاظ بودجه ای از سال های قبل هستیم و امسال جنگ اقتصادی همراه با عملیات روانی را شاهدیم اما به لطف خدا، ملت ایران همچون همیشه سربلند و پیروز این جنگ هستند.
استاندار تهران وی بااشاره به نامگذاری سال ها با عناوین اقتصادی از طرف مقام معظم رهبری، اضافه كرد: اگر بتوانیم شعار رونق تولید را محقق نماییم اقتصادی مستقل و پویا خواهیم داشت و این استقلال نفوذ ناپذیر است.
ویبیان اینكه در سال های گذشته نگاهی غیركارشناسی بر شهریار حاكم بود اظهار داشت: در گذشته شهرستان هایی به مراتب با جمعیت كمتر تبدیل به فرمانداری ویژه شدند و شهرستان شهریار از هر حیث برای ما ویژه است.
استاندار تهران اظهار داشت: محوریت ارائه خدمات تخصصی خدمات درمانی باید در شهرستان شهریار متمركز باشد و شهریار را به منزله استان نگاه می نماییم و در این راستا فرماندار این شهرستان به منزله معاون استاندار تلقی می شود و مشكلات این شهرستان برای ما از اولویت خاصی برخوردار می باشد.
بگفته بندپی، تهران دومین استان كم برخوردار در زمینه كمبود سرانه های آموزشی در كشور است.
وی افزود: تسریع بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار را در دستور كار داریم و با برنامه زمان بندی شده روند تكمیل این بیمارستان را شتاب می دهیم.
استاندار تهران اظهار نمود: پیگیری ها درباب تخصیص دو متر مكعب آب برثانیه برای شهرستان شهریار در حال انجام می باشد.
او در آخر اشاره كرد: محور توسعه استان و شهرستان های استان تهران برمبنای اسناد توسعه ای استان است و در شهریار تركیبی از صنعت كشاورزی و خدمات محور توسعه است.
منبع:

1398/06/28
20:48:55
5.0 / 5
4141
تگهای خبر: آموزش , تولید , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
خرید زندگی