خرید زندگی
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اعلام كرد

آماده باش 3000 پاكبان از آغاز محرم، كاهش میزان پسماند ظروف یك بار مصرف

آماده باش 3000 پاكبان از آغاز محرم، كاهش میزان پسماند ظروف یك بار مصرف

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از كاهش چشم گیر ظروف یك بار مصرف جمع شده در معابر و خیابان ها نسبت به سال های گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: ۳۰۰۰ پاكبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از آغاز دهه اول محرم در حالت آماده باش بودند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با اشاره به آماده باش ۳۰۰۰پاكبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از آغاز محرم اظهار نمود: این آماده باش به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ گردید و پاكبانان به رفت و روب، نظافت و جمع آوری پسماندهای جمع شده در خیابان ها به خصوص اطراف تكیه ها، مساجد، هیات ها و حسینه ها پرداختند.
وی به اجرای كمپین «پس از این» اشاره نمود و اظهار داشت: امسال متعاقب شكل گیری این كمپین، پویش های اجتماعی دیگری هم شكل گرفت كه شهروندان را به استفاده نكردن از ظروف پلاستیكی و جمع آوری آنها دعوت می كرد، همینطور با حضور بعضی از تشكل های مردم نهاد شاهد جمع آوری زباله توسط اعضای تشكل ها و البته افزایش ضریب مشاركت اجتماعی بودیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از كاهش چشم گیر ظروف یك بار مصرف جمع شده در معابر و خیابان ها نسبت به سال های گذشته اطلاع داد و عنوان كرد: خوشبختانه كمپین «#پس از این» و اقدامات فرهنگی كه در این زمینه انجام شد نقطه عطفی در ارتقای سطح فرهنگی مردم به خصوص متولیان هیات ها و گروه های متولی به حساب می آید.
برپایه گزارش شهرنوشت، علیپور تصریح كرد: امسال به صورت كلی وضعیت نسبت به سال های قبل متفاوت بود؛ به این مفهوم كه ناظران در سطح مناطق ۲۲گانه حضور داشتند و چهره شهر مثل سال های گذشته نبود.1398/06/22
14:44:35
5.0 / 5
4054
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی