خرید زندگی
مدیر امور عشایر استان تهران خبر داد

آغاز كوچ ۱۸۰۰ خانوار عشایری استان تهران

آغاز كوچ ۱۸۰۰ خانوار عشایری استان تهران

خرید زندگی: مدیر امور عشایر استان تهران از آغاز كوچ 1800 خانوار عشایری استان تهران در آستانه فصل پاییز آگاهی داد.هاتف ممیزی در گفتگو با ایسنا در تشریح روند آغاز كوچ پاییزه عشایر استان تهران اظهار داشت: عشایر استان تهران به همراه ۶۰۰ خانوار عشایر میهمان از استان های سمنان، قم و مركزی حالا به مناطق میان بند و قشلاقی جنوب استان عزیمت خودرا آغاز نموده اند.

وی اضافه كرد: هر ساله در آستانه فصل پاییز كوچ عشایری استان تهران شامل خانوارهای عشایری خود استان تهران به همراه خانوارهای عشایری میهمان در این استان از مناطق سردسیر به سمت مناطق گرمسیر استان اغاز می شود.

هاتف افزود: امسال خدمات مختلفی به عشایر استان تهران ارائه شد كه همچون آن می توان به استقرار سامانه های استفاده از انرژی خورشیدی در تامین روشنایی و حمام های خورشیدی در مناطق ییلاقی اشاره نمود. در حقیقت تلاش شد خدمات متناسب به عشایر استان تهران ارائه شود.

وی اشاره كرد: امسال به عشایر كوچنده در مناطق ییلاقی خدماتی دیگری نظیر آبرسانی سیار، توزیع سیلندر گاز، آرد و مرمت ایل راه های عشایری ارائه و هماهنگی های لازم نیز در بخش های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، منابع طبیعی، محیط زیست و فرمانداری ها برای ارائه خدمات انجام شد.
منبع:

1398/06/21
20:29:17
5.0 / 5
3933
تگهای خبر: بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی