خرید زندگی
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران خبرداد

هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

هفته دوم مهر، آخرین فرصت ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس

خرید زندگی: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط 300 شركت پیمانكار آگاهی داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا علیرضا قنادان با اشاره به اینكه آماده سازی ناوگان نظارتی سرویس مدارس انجام شده است، اشاره كرد: تنظیم شیفت های ویژه بابت ۱۵ روز اول سال تحصیلی همچون اقدامات اجرایی می باشد. عوامل نظارتی نیز در پایانه های مهم مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به اینكه اقدامات اجرایی مربوط به سرویس مدارس از دوماه گذشته شروع شده است، اظهار داشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران به نمایندگی از شهرداری تهران، دبیر كارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس است. این كارگروه متشكل از نماینده انجمن اولیا و مربیان، آموزش و پرورش و شهرداری تهران است همین طور نمایندگان پلیس راهور، فرمانداری و سایر دستگاه های مرتبط در این كارگروه عضو هستند كه جلسات آن ماهی یك دفعه برای انجام برنامه ریزی ها انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران اضافه كرد: صدور مجوز سرویس مدارس برای شركت های مجری، رانندگان و خودرو ها بر طبق ضوابط طراحی و تدوین شده است و ابلاغ آن توسط سازمان تاكسیرانی صورت می گیرد.

قنادان با اشاره به اینكه ثبت اطلاعات شخصی متقاضیان (راننده سرویس و شركت ها) در پایگاه اطلاعاتی «سپند» صورت می گیرد، اشاره كرد: مدارس ملزم به همكاری با پیمانكارانی هستند كه مجوز سازمان تاكسیرانی را دریافت كرده اند.

وی در ادامه از نشست مشترك پلیس راهور با سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران آگاهی داد و اظهار داشت: این نشست روز یكشنبه (17 شهریور) با حضور رانندگان و پیمانكاران برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران با بیان اینكه بیشتر از ۳۰۰ شركت پیمانكار پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی را دریافت كرده اند، اظهار داشت: سال قبل حدود ۲۰هزار راننده متقاضی ثبت نام برای سرویس مدرسه بودند و پیش بینی ما این است كه آمار سال جاری بیشتر از سال قبل باشد. همین طور ثبت نام و تخصیص ناوگان مدارس تا هفته دوم مهرماه انجام می شود.

منبع:

1398/06/15
23:20:35
5.0 / 5
4361
تگهای خبر: آموزش , پلیس , سازمان , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی