خرید زندگی

كمك به تحصیل ۳۰۰۰ كودك نیازمند در مناطق محروم

كمك به تحصیل ۳۰۰۰ كودك نیازمند در مناطق محروم

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل مؤسسه دارالاكرام اظهار داشت: در امتداد كمك به تحصیل و فراهم كردن امكان آموزش، به 3000 دانش آموز نیازمند مستعد و فاقد سرپرست مؤثر در مناطق محروم اقدام شده است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، مصطفی میراحمدی زاده در نشست خبری امروز، به فعالیت این مؤسسه خیریه اشاره نمود و اظهار داشت: مؤسسه دارالاكرام هم اكنون ۳۰۰۰ كودك نیازمند در مناطق محروم را تحت پوشش قرار داده و آنها را بورسیه تحصیلی كرده است.
وی با اشاره به اینكه ماهیانه مبلغی به حساب این دانش آموزان واریز می شود، اضافه كرد: این مؤسسه علاوه بر كمك های تحصیلی، در جهت ارائه خدمات مشاوره پزشكی و فرهنگی نیز اقدام می كند.
به گفته مدیرعامل مؤسسه دارالاكرام، این مؤسسه خیریه بیشتر از ۱۸ سال است كه در ۴۰ شهرستان كشور، خدمات مختلفی را به دانش آموزان و كودكان محروم ارائه می كند و با استفاده از مردم بومی مناطق، نسبت به شناسایی آنها اقدام نموده است.
وی افزود: كمكی كه ما می نماییم بعنوان صدقه نیست بلكه با این دانش آموزان، قراردادی منعقد كرده و در آن متعهد می شوند كه به بهترین نحو تحصیل كنند و ما نیز در این راستا با كمك كارشناسان و مشاوران، آنها را همراهی می نماییم.
میراحمدی زاده به پویشی برای جمع آوری لوازم التحریر در آستانه سال تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند، اشاره نمود و اظهار داشت: با راه اندازی این پویش، اهتمام می نماییم با كمك های جمع آوری شده، در جهت رفع نیازهای تحصیلی آنها اقدام نماییم و همین طور مردم نیكوكار می توانند بوسیله سامانه آنلاین «به مهربانی»، كمك های خودرا به دانش آموزان محروم و نیازمند و بازمانده از تحصیل عرضه كنند.


منبع:

1398/06/07
14:07:24
5.0 / 5
4935
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , خیریه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
خرید زندگی