خرید زندگی

كاهش موقتی كیفیت هوای تهران

كاهش موقتی كیفیت هوای تهران

به گزارش خرید زندگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش غلظت آلاینده های ازن و ذرات معلق در بعضی ساعات امروز (۲ شهریور) كاهش موقتی كیفیت هوا را به دنبال دارد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات بامداد امروز (۲ شهریور) به علت كاهش میزان ناپایداری های جوی در اولین ساعات روز و ازدیاد تردد خودرو ها در نخستین روز كاری هفته است.

همچنین با افزایش تابش نور خورشید و فراهم شدن شرایط لازم برای شكل گیری آلاینده ازن برای برخی ساعات بعد ازظهر بین ساعات ۱۴ تا ۱۸ افزایش موقتی در غلظت این آلاینده مشاهده می شود كه به صورت موقت كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت را به دنبال دارد.

به تدریج طی امشب همراه با افزایش حجم ترافیك، روند افزایشی در غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق در بعضی نواحی پر تردد دور از انتظار نیست. بر این اساس با عنایت به احتمال افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات امروز وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران به صورت موقت در آستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد و با كاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی فردا (۳ شهریور) شرایط برای تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق در بعضی ساعات بامداد فراهم می شود.

در طول روز هم برقراری جوی نسبتا آرام و آسمانی صاف به همراه سایر عوامل، شرایط را برای تولید آلاینده ازن فراهم می آورد و انتظار می رود طی برخی ساعات بعد ازظهر فردا بر غلظت این آلاینده افزوده شود كه نسبت به روز شنبه بیشتر است.

از این رو در بعضی ساعات فردا (۳ شهریور) افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده می شود كه برقراری شرایط ناسالم كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت را به صورت موقت به دنبال دارد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۷ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۷۱ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/06/02
13:31:47
5.0 / 5
4170
تگهای خبر: آرام , تولید , كیفیت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی