خرید زندگی
تفاهم نامه بین مترو و سازمان آب و فاضلاب منعقد شد

اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران

اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران

به گزارش خرید زندگی جلسه امضاء تفاهم نامه شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با سازمان آب و فاضلاب استان تهران امروز برگزار گردید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، فرنوش نوبخت با اشاره به اینكه از راه فضاهای تبلیغاتی موجود در مترو می توانیم به شهروندان در جهت مصرف بهینه آب اطلاع رسانی نماییم، عنوان كرد: تلاش می نماییم با امضای این تفاهم نامه فضای بهتری را در اختیار شركت آب و فاضلاب قرار دهیم كه بتواند موارد مورد نظر خویش را به اطلاع شهروندان برساند. وی افزود: شركت آب و فاضلاب از راه جراید و صدا و سیما تلاش دارد اطلاع رسانی های خویش را انجام دهد. مترو تهران هم بعنوان یكی از فضاهای اطلاع رسانی به آنها كمك خواهد نمود. محمدرضا بختیاری، مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان تهران در ادامه این جلسه بیان كرد: جلسه امروز درباره تفاهم نامه فرهنگی در جهت مصرف بهینه آب توسط شهروندان در شهر تهران برگزار شده است. مصرف آب آشامیدنی شهروندان تهرانی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به میانگین كشور بالاتر است. این جلسه برگزار گردید تا شركت آب و فاضلاب بتواند از امكانات مترو برای افزایش فرهنگ عمومی جامعه استفاده و اهمیت آب را به دیالوگ تبدیل كند.

وی با بیان اینكه هفته سوم مردادماه پیك مصرف آب آشامیدنی تهران بود، اظهار داشت: ۳ میلیون و هفتصدهزار مترمكعب حداكثر آبی بود كه در هفته گذشته استفاده شد. امسال سال پر مصرفی برای آب بود و ركورد مصرف آب آشامیدنی زده شد و ما به زحمت از تابستان عبور كردیم. علت هم این بود كه مردم به علت بارندگی تصور داشتند كه كمبود آب نخواهیم داشت. هم اكنون مصرف آب به ۳ میلیون و پانصدهزار مترمكعب رسیده است.

1398/05/24
09:04:12
5.0 / 5
4178
تگهای خبر: سازمان , شهروند , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
خرید زندگی