خرید زندگی
سردار حسینی به مهر پاسخ داد:

تردد نفت كش های عراقی در محورهای لرستان ساماندهی می شود

تردد نفت كش های عراقی در محورهای لرستان ساماندهی می شود

به گزارش خرید زندگی رئیس پلیس راه ناجا پیرامون تردد ناایمن و حوادث كامیون های نفت كش در محورهای لرستان اظهار داشت: به پلیس راه استان ابلاغ گردیده و خود ما در مركز كشور به دنبال ساماندهی این ترددها هستیم.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار سید تیمور حسینی ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار مهر پیرامون خسارات سنگین تردد نفت كش ها در محورهای لرستان، رانندگی ناایمن و تلفات حوادث آنها گفت: فلسفه ایجاد راه برای ایجاد شریان های اقتصادی می باشد، تردد نفت كش ها قسمتی از جریان اقتصادی كشور است و نمی توانیم صورت مسئله را پاك نماییم و بگوییم چون محورها امكانات مناسب را ندارند تردد هر نوع وسیله نقلیه سنگین و تانكر حمل سوخت ممنوع شود.
وی با اشاره به اینكه باید تمام هم و غم خودرا بر بهسازی محورها بگذاریم، اشاره كرد: بخش زیادی از ترددهای درون شهری تردد هرز است، بدون هدف و صرفا به خاطر اینكه حوصله برخی افراد سر رفته در شهر با خودرو دور می زنند. اما ترددهای بین جاده ای عموما هدفمند است، یا در حوزه حمل بار و مسافر به صورت حرفه ای كار می نماییم و یا حتی مسافرت شخصی افراد است.
رئیس پلیس راه ناجا با تاكید بر اینكه ایجاد راه های بین شهری باید در امتداد تسهیل و كمك به تردد امن، ارزان و اقتصادی ناوگان حمل و نقل سبك و سنگین باشد، اضافه كرد: نگاه ما نگاه ملی و كشوری است، اما می بایست استان ها به هر شكل از این سیكل سفرهای جاده ای بهره اقتصادی ببرند و یا حداقل متضرر نشوند.
سردار حسینی با اشاره به اینكه به همكاران خود در استان ابلاغ می كنم در مورد برخورد با تخلفات این قبیل خودرو های نفت كش كه عموما عراقی هستند به صورت جدی وارد شوند، تصریح كرد: خودمان هم در مركز كشور برنامه ریزی مناسبی خواهیم داشت و پلیس راه استان هم باید برنامه ریزی لازم برای ساماندهی این ترددها را داشته باشد.
وی همین طور پیرامون تجهیز پلیس راه لرستان اظهار داشت: نیروهای لرستان با تجربه و متخصص و با انگیزه هستند. لرستان به لحاظ نیروی انسانی جزو استان های برخوردار می باشد.
رئیس پلیس راه ناجا با اشاره به اینكه ۷۵ درصد معابر لرستان كوهستانی و صعب العبور هستند، اشاره كرد: حتما در تجهیز پاسگاه های پلیس راه در سطح كشور كه مقرر است از خودرو های كمك دار دو دیفرانسیل استفاده شود، لرستان به صورت ویژه دیده می شود.


منبع:

1398/05/23
14:52:47
5.0 / 5
4426
تگهای خبر: بهسازی , پلیس , جاده , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خرید زندگی