خرید زندگی

اختلاف نظرها را با تعامل برطرف می نماییم

اختلاف نظرها را با تعامل برطرف می نماییم

به گزارش خرید زندگی نایب رییس ستاد شورایاری ها از حل اختلاف نظرها با تعامل خبرداد.سید آرش حسینی میلانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباره نامه رئیس سازمان بازرسی كل كشور به سران سه قوه و وزیر كشور در خصوص عدم برگزاری انتخابات شورایاری ها اظهاركرد: الان در حال تدارك انجام برگزاری انتخابات شورایاری ها هستیم كه بیشتر از ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر برای مشاركت در این انتخابات ثبت نام كرده اند و تا چند روز دیگر بحث تایید صلاحیت داوطلبان نهایی می شود.

وی با اشاره به اینكه انتخابات پیش روی شورایاری ها برای تشكیل پنجمین دوره آن است و قدمتی ۲۰ ساله دارد، اظهاركرد: از نظر استناد قانونی مجوز تشكیل انجمن های محلی در قانون «تشكیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی كشور» آمده است و شورای شهر هم برای برگزاری آن مصوبه و مجوزهای لازم از جانب هیات دولت دریافت كرده است.

نایب رئیس ستاد شورایاری ها افزود: ما تلاش می نماییم در دیدارها و تعاملاتی كه با دوستان خواهیم داشت، اختلاف نظرهای پیش آمده را برطرف و زمینه مشاركت هرچه بیشتر در انتخابات شورایاری ها را فراهم نماییم.

این عضو شورای شهر تهران تصریح كرد: شورای شهر تهران با رعایت ملاحظات قانونی، انتخابات دوره پنجم شورایاری ها را در زمان مقرر برگزار خواهد نمود و برای برگزاری هرچه بهتر این انتخابات برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

حسینی میلانی تصریح كرد: شورای شهر تابع قانون است و برگزاری انتخابات شورایاری ها را قانونی می دانیم.

وی با یادآوری اینكه شورایاری انجمنی غیردولتی، غیرسیاسی، داوطلبانه و خودگردان است، اظهاركرد: شورایاری ها یك ظرفیت بسیار مهم و راهبردی برای مدیریت هرچه بهتر شهر تهران هستند و تابحال توانسته اند ثمرات خیر بسیاری در حل و فصل مشكلات و مدیریت بهتر شهر داشته باشند.

این عضو شورای شهر در انتها اظهار داشت: ما باید به دنبال افزایش مشاركت مردم برای اداره بهتر شهر باشیم و شورایاران می توانند حلقه واسط مدیریت شهری و مردم باشند. بنابراین همه دستگاه ها باید به دنبال تقویت شورایاری ها و نه تضعیف آنها باشند.
1398/04/26
14:54:24
5.0 / 5
4617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
خرید زندگی