خرید زندگی

تجهیز خیابان های حافظ و كریمخان به مسیر دوچرخه، اظهارات شهردار تهران درباره خانه های خالی

تجهیز خیابان های حافظ و كریمخان به مسیر دوچرخه، اظهارات شهردار تهران درباره خانه های خالی

خرید زندگی: شهردار تهران بر ضرورت توسعه مسیرهای دوچرخه پیاده و مترو برای كاهش استفاده از خودروی شخصی تاكید نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پیروز حناچی بامداد امروز در حاشیه دوچرخه سواری اش در سه شنبه بدون خودروی دیگر با وزیر ارتباطات با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این كه این حركت نمادین است و امیدواریم همه روزها بتوانیم بدون خودرو در شهر تردد نماییم، اظهار داشت: آذری جهرمی جوان ترین عضو كابینه است و بنا بر این از وی دعوت كردم در چالش سه شنبه های بدون خودرو شركت نماید.
وی با بیان این كه اوضاع شهر از نظر آلودگی و ترافیك خوب نیست، اظهار نمود: البته تنها راهكار استفاده از دوچرخه نیست بلكه می بایست مسیرهای پیاده و مترو نیز گسترش یابد و این یك حركت عمومی است كه خوشبختانه گسترش آن در حال انجام می باشد و خیابان های حافظ و كریمخان نیز در حال آماده سازی به مسیرهای دوچرخه هستند.
شهردار تهران در پاسخ به سوالی درباره خانه های خالی بلوكه شده كه قبل از این عنوان كرده بود، اظهار داشت: در تهران مشكل تولید و عرضه موثر خانه را داریم كه سبب شده واحدهای خالی زیادی داشته باشیم.
حناچی با بیان این كه دولت با گرفتن مالیات فاصله را تعدیل می كند، اظهار نمود: دولت از واحدهای اول و دوم چشم پوشی كرده و به هر صورت این مساله چند وجهی است و نباید به آن به صورت تك وجهی نگاه كرد.
وی با بیان این كه كسانی كه واحد خالی دارند به سود و زیان نگاه می كنند، اظهار نمود: دولت می تواند در مورد این مهم چاره اندیشی كند.منبع:

1398/04/18
13:26:18
5.0 / 5
4170
تگهای خبر: تولید , دولت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی