خرید زندگی

گلایه عضو شورای شهر از به كارگیری روش های سنتی برای بازیافت زباله

گلایه عضو شورای شهر از به كارگیری روش های سنتی برای بازیافت زباله

خرید زندگی: رئیس كمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از به كارگیری روش های سنتی در جمع آوری و امحای زباله گلایه نمود.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حسن خلیل آبادی بامداد امروز در حاشیه بازدید از محل دپوی زباله آرادكوه با اشاره به اینكه متأسفانه هنوز شهرداری تهران به روش عقب مانده و سنتی نسبت به جمع آوری زباله ها اقدام می كند، اظهار داشت: روزانه حدود ۷۰۰۰ تن زباله های مختلف از سطح شهر تهران جمع آوری می شود كه كاملاً روش جمع آوری، دپو و امحای آن سنتی است.

وی با اشاره به اینكه حالا در دنیا از تكنولوژی های روز و روش های نوین برای بازیافت پسماند خود استفاده می نمایند، اظهاركرد: متأسفانه با وجود آنكه سال هاست روش خاك كردن زباله ها منسوخ شده است اما در شهرداری تهران این روش هنوز به كار گرفته می شود.

خلیل آبادی با اشاره به كوه تولید شده توسط زباله های پایتخت اظهار داشت: زمین های ۱۰۰ هكتاری با ارتفاع ۶۰ متر از زباله ها به وجود آمده اند این در حالیست كه این مكان می توانست به بام جنوب تهران تبدیل گردد اما حالا به مركز دپوی زباله تبدیل گشته است.

وی درانتها اظهاركرد: برمبنای برنامه سوم توسعه شهرداری تهران مسئولان سازمان پسماند می بایست طی سال های آینده با اتكا به روش های نوین امحای زباله نسبت به بازیافت آنها اقدام نمایند.

منبع:

1398/03/31
21:08:27
5.0 / 5
4087
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی