خرید زندگی

نمایش سرنوشت كودكان بهزیستی در تلویزیون

نمایش سرنوشت كودكان بهزیستی در تلویزیون

به گزارش خرید زندگی مستند «این كوچه بن بست نیست» به كارگردانی رضا عاطفی در بیست و پنجمین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن شبكه مستند خواهد رفت.


به گزارش خرید زندگی به نقل از روابط عمومی شبكه مستند، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «این كوچه بن بست نیست» به كارگردانی رضا عاطفی از شبكه مستند پخش خواهد شد. در این قسمت و بعد از پخش مستند، داریوش بیات نژاد، مدیر كل بهزیستی استان تهران میهمان برنامه خواهد بود و به بررسی ابعاد مختلف فعالیت سازمان بهزیستی، خدمات این مركز به گروه های مختلف و صدمه شناسی آن می پردازند. علاوه بر این، محمد تقی فهیم و سعید قطبی زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.
مستند «این كوچه بن بست نیست»، با نگاهی به زندگی چند سوژه حقیقی و مستند، روند زندگی و سرنوشت كودكان بهزیستی را به تصویر می كشد. این مستند، با نمایش زندگی چند فرد موفق و شكست خورده كه روزگاری در بهزیستی زندگی می كردند، نشان داده است كه سرنوشت آنان تا چه اندازه تحت تاثیر افراد جامعه و فضای آن است. بدین مفهوم كه جامعه آنان بعد از بهزیستی، تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت ها و شكست هایشان دارد.
این مستند ۵۲ دقیقه ای كه به كارگردانی رضا عاطفی و در شبكه مستند سیما تولید شده است، در این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه روز سه شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۲۰: ۳۰ از شبكه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۹ و جمعه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبكه مستند است كه به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث كارشناسی پیرامون مبحث مستند می پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری نیا و كارگردانی محمدرضا رضاییان با دكوری جدید و آیتم هایی متنوع سه شنبه های هرهفته ساعت ۲۰: ۳۰ به روی آنتن شبكه مستند می رود.1398/03/12
15:47:34
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: بهزیستی , تولید , خدمات , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
خرید زندگی