خرید زندگی
سازمان هواشناسی هشدار داد

وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق كشور طی امروز و فردا

وقوع طوفان تندری در بعضی مناطق كشور طی امروز و فردا

به گزارش خرید زندگی سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از وزش باد شدید طی امروز و فردا (پنج شنبه و جمعه) در بعضی از نقاط كشور خبرداد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: پنجشنبه (۹ خرداد) وقوع طوفان تندری در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در شرق استان تهران، شمال استان سمنان، شرق خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی پیشبینی می شود كه پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از از پنجاه كیلومتر برساعت) خواهد بود. همینطور وقوع طوفان تندری در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در استان های قم، اصفهان و یزد پیشبینی می شود كه پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه كیلومتر برساعت) و احتمال گرد و خاك خواهد بود.
برای جمعه (۱۰ خرداد) هم وقوع طوفان تندری در ساعات پس از ظهر و اوایل شب درشرق استان تهران، برخی نقاط خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال غرب استان سمنان پیشبینی می شود كه پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه كیلومتر برساعت) خواهد بود. همینطور وقوع طوفان تندری در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در اصفهان، یزد، خراسان جنوبی پیشبینی می شود كه پیامد آن رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت (سرعت بادبیش از پنجاه كیلومتر برساعت) و احتمال گرد و خاك خواهد بود.1398/03/10
14:01:32
5.0 / 5
4145
تگهای خبر: سازمان , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
خرید زندگی