خرید زندگی

تصویب كلیات اصلاح تابلوهای راهنمای مراكز گردشگری تهران

تصویب كلیات اصلاح تابلوهای راهنمای مراكز گردشگری تهران

خرید زندگی: اعضای شورای اسلامی شهر تهران طرح گردنگیر شهرداری تهران برای ساماندهی و اصلاح تابلوهای راهنمای مراكز تاریخی و گردشگری را تصویب كردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یكصد و چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح گردنگیر شهرداری به شناسایی، ساماندهی و اصلاح تابلوهای راهنمایی مراكز تاریخی و گردشگری شهر تهران با ۱۹ رای موافق از مجموع ۱۹ عضو حاضر در این نشست، كلیات این طرح را به تصویب رساندند.
در جریان بررسی این طرح محمد جواد حق شناس، رئیس كمیسیون فرهنگی ــ اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران كه بعنوان كمیسیون اصلی این طرح قلمداد می شود، در نمایش گزارشی، اظهار داشت: مساله اصلی در این طرح ساماندهی تابلوهایی است كه معرفی ساختمان ها، بناهای میراثی و تاریخی شهر تهران است. در حقیقت باید به سمتی حركت نماییم كه تهران بعنوان یكی از مبادی اصلی گردشگری در كشور سهم بیشتری بعنوان مقصد گردشگری در این عرصه داشته باشد.
ایشان سپس اظهار نمود: تهران در سال های گذشته جایگاهی بعنوان مقصد "گردشگری" در كشور نداشته است و در حقیقت توریستهای خارجی بوسیله فرودگاه امام خمینی (ره) به شهر تهران وارد می شوند، اما تهران سهمی بعنوان مقصد "گردشگری" ندارد و بیشتر شهرهای شیراز، اصفهان، كاشان و... بعنوان مقصد گردشگری انتخاب می شوند، پس باید فرصتی برای توریستهای داخلی و خارجی و حتی اهالی خود تهران ایجاد كرد تا این شهر را و خاصیت های آنرا بهتر بشناسند؛ در این راه ساماندهی تابلوهای گردشگری امكان شناسایی هر چه بیشتر اماكن كلانشهر تهران را فراهم می آورد.
منبع:

1398/03/08
11:01:22
5.0 / 5
4078
تگهای خبر: اجتماعی , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خرید زندگی