خرید زندگی

اتوبوس ها و خودرو های حمل زباله دودزا را اعلام كنید

اتوبوس ها و خودرو های حمل زباله دودزا را اعلام كنید

خرید زندگی: معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران از شهروندان خواست تا نسبت به معرفی خودرو های آلاینده شهرداری تهران كمك كنند.


محسن پورسیدآقایی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام تشدید نظارت بر آلایندگی ناوگان خودرویی شهرداری تهران اظهار داشت: از زمان اجرای طرح «كاهش» در سراسر شهر تهران پیگیر وضعیت آلایندگی ناوگان خودروی شهرداری تهران به خصوص در حوزه اتوبوس ها و خودرو های حمل زباله بودیم چونكه هم اتوبوس و هم خودرو های حمل زباله نسبت به سایر ناوگان خودرویی در سطح شهر بیشتر تردد می كنند.
وی با اشاره به اینكه از شهروندان درخواست می شود در صورت ملاحظه آلایندگی اتوبوس ها و خودرو های حمل زباله با سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ تماس گرفته و پلاك خودروی مربوطه را اعلام كنند، اظهار داشت: متاسفانه عمر خودرو های حمل زباله معاونت خدمات شهری بیش از اندازه مجاز است و بنا بر این باعث شده است كه این خودرو ها هر چند ماه یك دفعه نیاز به معاینه مجدد باشند.
معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه هفته گذشته معاون مالی و اداری شهرداری تهران به تمامی واحدها اعلام نموده كه پرداخت صورت وضعیت پیمانكاران خدمات شهری تنها منوط به داشتن معاینه فنی خودرو ها است اظهار داشت: كنترل در زمینه داشتن معاینه فنی ناوگان افزایش می یابد؛ چونكه شهرداری تهران در اجرای طرح «كاهش» جدی است.
منبع:

1398/03/06
19:41:56
5.0 / 5
4124
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , شهروند , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی