خرید زندگی

آمادگی مجتمع ثامن الحجج برای حضور اوراقچی های شهر تهران

آمادگی مجتمع ثامن الحجج برای حضور اوراقچی های شهر تهران

خرید زندگی: مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به تكمیل زیرساخت های مجتمع ثامن الحجج از آمادگی این مجتمع برای حضور تمامی اوراقچیان سطح شهر تهران آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، تحصیلی در تشریح روند انتقال اوراقچی های میدان شوش به مجتمع ثامن الحجج اظهار داشت: از گذشته در محدوده محور شوش_ فداییان اسلام ۱۱ گاراژ بورس اوراق اتومبیل ها فعالیت می كردند كه با مصوبه هیئت وزیران در سال ۱۳۶۹ مقرر شد این صنف از محدوده شهری بیرون رود.

وی ادامه داد: در همین راستا ۷۹۰ واحد در این محدوده شناسایی شد و با هماهنگی اتحادیه، اتاق اصناف و شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران زمینی در محدوده ی فرون آباد خاوران با مساحت ۲۲ هكتار خریداری شد و با انعقاد قراردادی میان مالك زمین، پیمانكار ساخت و اعضای صنف، مقرر شد یك هزار و ۳۰۰ واحد كارگاهی از متراژهای ۶۰ تا ۵۰۰ متری در این مجتمع ساخته شود تا برای استقرار اوراق كنندگان خودرو مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: هزینه ساخت این واحدها در این مجتمع توسط خود خریداران پرداخت گردید.

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با تاكید بر اینكه هم اكنون تمامی زیرساخت های مجتمع ثامن الحجج تكمیل شده است اضافه كرد: هم اكنون در این مجتمع آب برق و تأسیسات زیرساخت هایی هم چون فاضلاب و خیابان سازی ها كامل شده و برای ۹۰ واحد باز كنتور گاز داده شده و بزودی برای سایر واحدها باز كنتورگاز داده خواهد شد.
وی ادامه داد: هم اكنون از ۱۳۰۰ واحدی كه در مجتمع ثامن الحجج ساخته شده است ۸۰۰ واحد توسط مالكان تحویل گرفته شده و ۳۰۰ واحد به صورت فعال شارژ ماهیانه خودرا پرداخت می كنند.
وی افزود: ۶ سال پیش و در ابتدای ساخت این پروژه مالكین برای ساخت هر متر مربع از واحدهای كارگاهی خود قیمت بسیار مناسبی یعنی تقریباً زیر یك میلیون تومان پرداخت كردند و امروز ارزش افزوده هر متر مربع از این واحدهای كارگاهی امروز به حدود ۶ میلیون تومان رسیده است. ما بعضی از اوراق كنندگان میدان شوش در ابتدای این امر در اینجا زمین هایی را خریداری كردند در مراحل بعدی آنرا به فروش گذاشتند و یا در مرحله اولیه ثبت نام شركت كردند و بعد آنرا رها كردند.
وی اشاره كرد: بعضی از این افراد بجای قبلی خود یعنی در محدوده میدان شوش بازگشتند و در روند انتقال این صنف به مجتمع ثامن الحجج سنگ اندازی هایی می كنند و درباب تكمیل زیرساخت های این مجتمع تمامی زیرساخت های این مجتمع تكمیل شده و امروز آماده حضور اوراقچیان تهران برای كسب و كار شده است و خوشبختانه واحدهایی كه در این مجتمع فعال شده اند، در محیط آرام با استقرار نظم كسب و كار می كنند.
طبق گزارش روابط عمومی شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، تحصیلی درباب انتقال مابقی واحدهای اوراق كننده خودرو در میدان شوش باز اظهار داشت: بزودی و با همكاری اصناف، اتحادیه ی مربوطه، استانداری، نیروی انتظامی و سایر ارگان ها و سازمان های ذی ربط نسبت به طراحی و اجرای برنامه منظم و قاطع برای انتقال كامل اوراق كنندگان خودرو از محور شوش- فداییان اسلام اقدام خواهیم كرد.

منبع:

1398/02/25
12:44:48
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: آرام , ساخت , سازمان , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خرید زندگی