خرید زندگی

تصویب یك فوریت تامین اعتبارات بودجه سال جاری شورای عالی استان ها

تصویب یك فوریت تامین اعتبارات بودجه سال جاری شورای عالی استان ها

خرید زندگی: نمایندگان شورای عالی استان ها، یك فوریت تعیین تكلیف بودجه پیشنهادی سال جاری شورای عالی استان ها را با اكثریت آرا به تصویب رساندند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در شانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در جریان بررسی طرح یك فوریتی تأمین اعتبارات بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شورای عالی استان ها، حمدلله بیگی - نماینده مردم استان ایلام در این شورا اظهار داشت: بعضی از اعضای شورای عالی استان ها به یك فوریتی بودن این طرح اعتراض دارند، ولی هدف از اعلام وصول یك فوریتی آن در كمیسیون تخصصی این بوده كه در جلسه ای فوق العاده كه كمیسیون تلفیق با اعضای كمیسیون برنامه و بودجه در حضور یك یا دو نفر از سایر كمیسیون های شورای عالی استان ها برگزار می گردد نمایندگان با چگونگی روند تصویب بودجه مشكلی نداشته باشند.
در ادامه این جلسه شریف اسدی - نماینده مردم مازندران در شورای عالی استان ها در مخالفت با این طرح اظهار داشت: مخالفتی با یك فوریت و اهمیت این طرح وجود ندارد، اما برای بودجه سال ۱۳۹۷ بحث های زیادی در ارتباط با نحوه توزیع و اختصاص آن به بخش های مختلف وجود دارد كه حل آن هنوز در هاله ای از ابهام وجود دارد. تصمیم بنده و بعضی از اعضا این است كه این طرح دو هفته دیگر به كمیسیونی با حضور سازمان برنامه و بودجه نمایش شود و در آنجا یك فوریت آن در جلسه بعدی به دو فوریت تبدیل گردد و اگر این جلسه طولانی هم شد، ادامه پیدا كند تا این طرح بررسی شود. به همین علت با یك فوریت آن مخالفت می كنم.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در نهایت سپس اعلام نظر موافقان و مخالفان، این طرح به صورت یك فوریتی تصویب گردید و تعیین تكلیف بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شورای عالی استان ها به رأی گذاشته شد كه با اكثریت رأی نمایندگان به تصویب رسید.1398/01/22
23:43:20
5.0 / 5
4148
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی