خرید زندگی

استفاده از امكانات استان های معین برای پیشگیری از نفوذ سیل

استفاده از امكانات استان های معین برای پیشگیری از نفوذ سیل

خرید زندگی: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور جهت بررسی آخرین وضعیت استان خوزستان و اقدامات انجام شده برای مقابله با سیل وارد شده به اهواز، از مناطق ساحلی رود كارون در این شهر بازدید نمود.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد در حاشیه این بازدید بر تلاش و همكاری همه جانبه همه دستگاه های در رابطه با امداد و مدیریت بحران به ویژه شهرداری، آبفا، هلال احمر و اورژانس اصرار كرد و اظهار داشت: در این شرایط باید از همه ظرفیت ها و امكانات موجود در شهر و همین طور توانمندی ها و امكانات استان های معین به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و نفوذ سیل به شهر بهره برد تا این شرایط را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری اهواز در زمینه راه اندازی سیل بند و ایمن سازی سواحل كارون با هدف جلوگیری از سیل در این شهر، اظهار داشت: تمامی دستگاه ها به صورت شبانه روزی در حال انجام اقدامات مختلفی برای پیشگیری از ورود آب به شهر و هدایت آن به سمت مسیرهای دیگری هستند تا مشكلی برای ساكنان این شهر بوجود نیاید.

جمالی نژاد با اشاره به اعلام آماده باش به مجموعه شهرداری اهواز و سایر دستگاه های امداد رسان و خدمات رسان اضافه كرد: نیروها و ماشین آلات استان های معین استان خوزستان برای مقابله با سیل در این استان مستقرند و در حال خدمت رسانی هستند.

جمالی نژاد با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از محور كارون در شمال شهر اهواز و بازدید از منطقه سه اظهار داشت: در بعضی مناطق شاهد بالاآمدن آب و ایجاد مشكل بودیم كه مقرر شد برای رفع این موارد پمپ به سرعت از استان اصفهان و شهرداری تهران به نواحی موردنظر اعزام شود.

وی همین طور از اعزام ۳۰ دستگاه لودر و كمپرسی از استان فارس از استای های معین خوزستان به این استان آگاهی داد و اظهار داشت: این ماشین آلات طی ساعات آینده وارد استان خوزستان می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، در مسافرت جمالی نژاد به خوزستان، وضعیت این استان با عنایت به اقدامات صورت گرفته برای مقابله باسیل در مناطق شهری و روستایی، اقدامات استان های معین و آمادگی دستگاه های امدادی و خدمات رسان ارزیابی و هماهنگی های لازم برای مقابله با وقوع حوادث احتمالی صورت می گیرد.
1398/01/21
14:28:55
5.0 / 5
4288
تگهای خبر: خدمات , خدمت , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی