خرید زندگی

تذكر علیخانی به شهردار تهران

تذكر علیخانی به شهردار تهران

به گزارش خرید زندگی رئیس كمیسیون حمل و نقل و ترافیك شورای شهر تهران ضمن تذكری به شهردار تهران اظهار داشت: یكی از كانال های وابسته به مدیران شهرداری تهران مبادرت به تخریب و توهین اعضای شورا كرده است كه شهردار تهران باید جلوی این كار را بگیرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا محمد علیخانی در یكصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری اظهار داشت: من مدتی است سكوت كردم و تذكری در صحن شورا نمی دهم اما ظاهراً این سكوت جواب نمی دهد و باید از حق قانونی خودم استفاده كنم. تذكر من در مورد توجه به تذكرات و هشدارهای اعضای شورا و حفظ شأن و جایگاه شورای اسلامی شهر تهران است.
وی بااشاره به تذكر و اخطار درباره ایمنی ۹ كیلومتر از خط ۶ مترو كه امروز با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید، اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته در ساعات پایانی روز شنبه ۱۷ فروردین ماه سال جاری، شهردار تهران طی نامه ای به رئیس دفتر رئیس جمهور، مسئولیت ایمنی ۹ كیلومتر از خط ۶ مترو را با وجود برخی نقصها همچون هواكش های میان تونلی را پذیرفته است.
علیخانی افزود: ضمن تشكر از پذیرش مسئولیت ایمنی این خط توسط شهردار تهران، مواردی را باید یادآوری كنم. در مكاتبات ارسالی مشخص نشده كه چگونه اجبار و نیاز به نصب هفت هواكش میان تونلی تنها با نصب و راه اندازی یك هواكش تأیید شده است و چگونه صحت كاركرد تجهیزاتی كه نصب شده است مورد تأیید قرار گرفته است. همینطور صدور هر گونه تأییدیه ایمنی توسط شركت های مشاور مستلزم نصب، تكمیل، راه اندازی و كنترل عملكرد تجهیزات ایمنی برپایه نقشه های طرح و با رعایت استانداردهای بین المللی است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان كرد: شهردار محترم تهران باید شأن و جایگاه شورا و اعضای آنرا رعایت كند. شایسته نیست پاسخ نامه عضو شورا توسط مدیر دفتر ایشان داده شود. بنابراین ضمن ابراز نگرانی از عدم رفع نقصها اعلام شده به خصوص عدم راه اندازی شش هواكش میان تونلی ۹ كیلومتر افتتاح شده، بر راه اندازی هر چه سریع تر آنها تاكید می كنم.
علیخانی تاكید كرد: متأسفانه یكی از كانال های تلگرامی وابسته به یكی از مدیران شهرداری در مقابل تذكرات و انتقادات اعضای شورا اقدام به تخریب و توهین می كند. بنابراین به شهردار تهران تذكر می دهم كه جلوی این كار را بگیرند در غیر این صورت و در صورت تكرار این عمل برخورد من با خود شهردار خواهد بود.1398/01/18
13:35:50
5.0 / 5
4605
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی