خرید زندگی
رئیس پلیس راه استان قزوین:

تردد در جاده های استان قزوین روان است، انسدادلاین جنوبی جاده رشت

تردد در جاده های استان قزوین روان است، انسدادلاین جنوبی جاده رشت

به گزارش خرید زندگی رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار داشت: به غیر از لاین جنوبی آزاد راه قزوین به رشت در كیلومتر ۶۸ سایر محورهای مواصلاتی استان قزوین باز است و تردد در آنها جریان دارد.


سرهنگ نصرالله بیگلری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: مسیر آزاد راه قزوین به رشت در لاین جنوبی در محدوده كیلومتر ۶۸ به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده ولی لاین شمالی آن باز است و تردد در آن جریان دارد. وی بیان كرد: با كمك مأموران راهداری و پلیس راه عملیات بازگشایی در حال انجام می باشد و امیدواریم تا آخر وقت امشب این مسیر هم بازگشایی شود.
رئیس پلیس راه استان قزوین خاطرنشان كرد: عصر امروز هم پیش بینی شده كه بارش ها آغاز شود و به دلیل لغزندگی جاده ها از رانندگان درخواست می نماییم در محورهای مواصلاتی استان با احتیاط حركت كرده و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند. سرهنگ بیگلری اظهار داشت: در سایر محورهای مواصلاتی استان قزوین ترافیك روان است و هیچ مشكلی در عبور و مرور خودروها نداریم. رانندگان به سفارش های پلیس توجه كنند رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح كرد: بیشترین حوادث جاده ها مربوط به رعایت نكردن سرعت مطمئنه و سبقت غیرمجاز و نداشتن فاصله از خودروی جلویی است كه از رانندگان انتظار داریم ضمن توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی بعد از اطمینان از باز بودن مسیرها با احتیاط كامل حركت كنند. وی بیان كرد: همینطور سفارش می شود بعد از دو ساعت رانندگی در جاده ها با توقف در مجتمع های بین راهی، توقف گاه ها، و ۱۵ دقیقه استراحت به مسیر خود ادامه دهند.
بیگلری افزود: بستن كمربند ایمنی سرنشینان جلو و عقب خودروها، صحبت نكردن با تلفن همراه، پر كردن باك خودرو، همراه داشتن آذوقه به میزان لازم و پوشاك گرم در سفرهای روزهای آینده ضروری می باشد. رئیس پلیس راه استان قزوین خاطرنشان كرد: از مسافران نوروزی و رانندگان انتظار داریم در بازگشت از سفر ضمن اطلاع از وضعیت راه ها و مدیریت در زمان بازگشت به سلامت به مقصد برسند.


1398/01/13
13:28:02
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: پلیس , جاده , زندگی , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی