خرید زندگی

معاونت فنی و عمرانی شهرداری آماده موج دوم بارش های سیل آسا

معاونت فنی و عمرانی شهرداری آماده موج دوم بارش های سیل آسا

خرید زندگی: از هفته اول فروردین ماه و به دنبال بارش های بهاری، تمامی پل های تهران در فراز رود دره ها و مسیل های تهران مورد پایش و بازنگری كامل قرار گرفته اند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، بارش های هفته گذشته موجب بروز مشكلاتی در مسیرهای بزرگراهی شده بود كه با آمادگی كامل نیروهای تخصصی معاونت فنی و عمرانی، مشكلات رفع و اقدامات لازم صورت گرفت.
تقاطع رودخانه وردآورد و بزرگراه فتح موسوم به خرگوش دره یكی از نقاط لطمه خیز بارش شدید هفته گذشته تهران بود. بر طبق این گزارش، كوله های پل در معرض لطمه بود كه با حضور به موقع عوامل معاونت فنی و عمرانی و استفاده از تجهیزات تخصصی، این مشكل رفع و تا اختتام بارش های شدید، هیچ مشكلی برای تقاطع غیرهمسطح رخ نداد.
در این راستا مسیر رودخانه كن از بزرگراه همت تا بزرگراه آزادگان مورد بازنگری فنی قرار گرفت و تمامی مشكلات پل های این محدوده رفع و به صورت كامل آماده مواجهه با جریان احتمالی سیلاب شد.
به گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، تمام مسیل ها و روددره های تهران مورد بازنگری كامل كارشناسان قرار گرفته و آمادگی كامل برای موج دوم بارش های سیل آسای تهران وجود دارد.1398/01/10
23:13:48
5.0 / 5
4061
تگهای خبر: شهرداری , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خرید زندگی