خرید زندگی

اجرای ۴۰ هزار پروژه زودبازده و كم هزینه در سال آینده

اجرای ۴۰ هزار پروژه زودبازده و كم هزینه در سال آینده

خرید زندگی: معاون عمرانی وزیر كشور از اجرای ۴۰هزار پروژه زود بازده و كم هزینه در سال آینده آگاهی داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا مهدی جمالی نژاد در حاشیه اولین كارگروه هماهنگی بسیج سازندگی كه بامداد امروز در وزارت كشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقرر است در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ۴۰ هزار پروژه عمرانی زود بازده و كم هزینه در سال آینده آغاز شود.

وی افزود: این پروژه ها در كمتر از یك سال به بهره برداری می رسند و به نحوی تعریف شده است كه در تمام روستاهای كم برخوردار كشور و شهرهای كم برخوردار اجرا شوند. این پروژه ها بر طبق نیازمندی دستگاه های مختلف با نگاه آمایشی دستگاه های اجرایی كشور با تاكید بر ظرفیت جوانان كشور اجرا می شود.

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور در ادامه اظهار داشت: در این نشست تشكیل كارگروه های استانی با حضور معاونان عمرانی مورد تاكید قرار گرفت و در شهرستان ها باز فرمانداران در این نشست حضور دارند. این مساله تنها با همگرایی و هم افزایی میان دستگاه های مردم و خیرین به نتیجه می رسد و این همگرایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

وی اشاره كرد: هزینه های بالاسری در این پروژها وجود ندارد و كسانی كه در این پروژه ها حضور پیدا می كنند از بسیجیان هستند. به همین جهت این پروژه ها بسیار كم هزینه است و با سرعت انجام می شود البته نیازمند كمك اجرایی از دستگاه ها در طول زمان پروژه هستند. خیلی از روستاها نیازمند این پروژه ها هستند.

معاون عمرانی وزیر كشور درانتها اظهاركرد: امید افزایی و نشاط این پروژه ها یقینا در روستاها رخ می دهد و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی متخصص در روستاها باز وجود دارد. با عنایت به مدارك عالیه كه خیلی از جوانان كسب كردند خوشبختانه این شرایط وجود دارد.این پروژه ها یك تمرین برای كارگروهی است و در این نشست كلید آغاز این پروژه ها زده شد.

جمالی نژاد اظهار داشت: امیدواریم حلاوت این پروژه ها را در گام دوم و آغاز دهه پنجم انقلاب به كام تمام هموطنان بنشانیم.
1397/12/22
17:55:51
5.0 / 5
4342
تگهای خبر: زندگی , سازمان , شهرداری , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی