خرید زندگی

تهرانی ها تا بامداد امروز پاك نفس كشیدند

تهرانی ها تا بامداد امروز پاك نفس كشیدند

به گزارش خرید زندگی مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: طی امروز (۲۳ بهمن) هم وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم خواهد بود.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات امروز (۲۳ بهمن) وزش باد مؤثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود و به تدریج از بعدازظهر همراه با كاهش ناپایداری جوی، از میزان ابرناكی كم می شود.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی كمابیش طی فردا (۲۴ بهمن) تداوم دارد، خاطرنشان كرد: برخی ساعات فردا همراه با وزش باد مؤثر خواهد بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه همینطور تا روز آینده دمای هوا در پایتخت افزایش جزئی می یابد، اظهار داشت: برپایه نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۲۳ بهمن) وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم خواهد بود.

به گفته شهبازی، انتظار می رود تا صبحگاه فردا (۲۴ بهمن) شرایط سالم كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد و در طول روز به تدریج بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده شود.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۴۹ در شرایط پاك قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۵۳ در شرایط سالم می باشد.
1397/11/23
13:21:23
5.0 / 5
4088
تگهای خبر: كیفیت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
خرید زندگی