خرید زندگی

تعیین تكلیف روند تكمیل مصلی امام خمینی در بازدید استاندار تهران

تعیین تكلیف روند تكمیل مصلی امام خمینی در بازدید استاندار تهران

خرید زندگی: استاندار تهران درباره تعیین تكلیف روند تكمیل مصلی امام خمینی(ره) اظهار داشت: مقرر شده بزودی بازدیدی از این مجموعه داشته باشم.انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه بزودی از مصلی تهران بازدید می كند، اضافه كرد: هم اكنون اطلاعاتی درمورد میزان بودجه لازم برای تكمیل مصلی و همینطور میزان پیشرفت فیزیكی آن ندارم بنابراین بعد از بازدید از این مجموعه می توانم درباره روند تعیین و تكلیف مصلی اظهارنظر كنم.

به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مصلی امام خمینی (ره) كه از سال ۶۱ برای ساخت و تكمیل آن اقدامات اولیه شروع شده است در سال های گذشته برای تكمیل با فراز و نشیب های بسیاری مواجه بوده و بارها بین دستگاه های مختلف همچون دولت و شهرداری و… پاسكاری شده؛ اما از تكمیل آن خبری نیست. در همین راستا هم در خرداد ماه سال جاری محمدعلی افشانی شهردار وقت درباره روند تكمیل این پروژه به ایسنا اظهار داشته بود: این پروژه یك مجتمع عظیم و با اهمیت خاص است. اساساً بخشی از تكمیل این پروژه كه از ابتدا به عهده شهرداری تهران گذاشته شده است، تكمیل خواهد شد.

وی افزوده بود: اعتبارات این پروژه از محل های مختلفی تأمین می شود اما اساساً آن بخشی كه از ابتدا به عهده شهرداری تهران گذاشته شده است، تكمیل خواهد شد.
1397/11/06
23:41:52
5.0 / 5
4023
تگهای خبر: دولت , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خرید زندگی