خرید زندگی
استاندار تهران خبر داد

تأمین اعتبار مقابله با انتشار بوی نامطبوع در راه فرودگاه امام خمینی (ره)

تأمین اعتبار مقابله با انتشار بوی نامطبوع در راه فرودگاه امام خمینی (ره)

به گزارش خرید زندگی استاندار تهران از تأمین اعتبار لازم برای مقابله با انتشار بوی نامطبوع در راه امام خمینی (ره) و پیگیری سازمان حفاظت محیط زیست در مورد این مورد اطلاع داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه مجمع مشورتی توسعه استان تهران كه بعدازظهر امروز چهارشنبه در محل استانداری تهران برگزار شد، اظهار داشت: مجمع مشورتی توسعه استان افرادی بودند كه در جهت تفكرات دولت مشورت هایی را در دوره انتخابات عرضه می كردند. بعد از انتخابات این مجمع ارتباطاتش حفظ شد و نشست های آن تداوم پیدا كرد كه امروز هم ما جلسه ای با اعضای این مجمع مشورتی داشتیم.

وی اضافه كرد: اعضای این مجمع همگی از كارشناسان زبده در حوزه های مختلف هستند كه امروز با حضور آنها مشكلات و معضلات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در جهت تولید شناختی دقیق در حوزه های مختلف نیاز به مطالعات دقیقی است كه می توان با بهره گیری از نظر این كارشناسان راهكارهای مناسبی را در حوزه هایی كه امروز با مشكلات مختلف در آنها مواجه هستیم پیدا كرد.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن ابراز امیدواری برای ادامه جلسات خود با این مجمع مشورتی اظهار داشت: امیدواریم در جلسات آینده بتوانیم راهكارهای مشخصی برای معضلات استان تهران با بهره گیری از توان و ظرفیت كارشناسی این مجمع پیدا نماییم. البته مقرر شده است كه ما هم برنامه های خویش را به این مجمع عرضه دهیم تا نظرات كارشناسی هدفمند و با برنامه زمانبندی مشخص عرضه شود.

محسنی بندپی در حاشیه این جلسه در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا در مورد روند پیگیری بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: باد غالب در تهران از سمت غرب به سمت شرق وزیده می شود. در راه فرودگاه امام خمینی (ره) هم چندین كارگاه تولیدی، دامداری و... وجود دارد كه معمولا پساب آنها تولید بوی نامطبوع می كند، بنابراین باید همه این واحدها مجهز به آخرین تكنولوژی تصفیه پساب شوند تا از انتشار بوی نامطبوع حاصل از پساب این واحدها جلوگیری شود كه این مورد توسط سازمان محیط زیست در حال پیگیری است و اعتبار لازم هم برای آن تأمین شده است.
1397/11/04
13:32:52
5.0 / 5
4163
تگهای خبر: تولید , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی