خرید زندگی
رئیس شورای شهر تهران خبر داد

آخر بررسی برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران

آخر بررسی برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران

به گزارش خرید زندگی رئیس شورای اسلامی شهر تهران از آخر بررسی برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران اطلاع داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در انتها جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران كه به مبحث بررسی ماده های برنامه 5 ساله سوم شهر تهران اختصاص داشت اظهار داشت: شواری اسلامی شهر تهران در پنجمین دوره خود توانست احكام برنامه سوم شهر تهران را امروز تكمیل كند و بعد از ویراستاری كه صورت خواهد گرفت تعداد دقیق احكام مشخص می گردد اما بطور قطع تعداد احكام این برنامه بیشتر از 90 ماده ودر 5 فصل خواهد بود.

وی اضافه كرد: سندهای چشم انداز اهداف و مأموریت ها را شهرداری تهران در اختیار دارد و می تواند با توجه به این برنامه ها و سندها نسبت به نوشتن برنامه عملیاتی برای 5 سال آینده اقدام نماید كه امیدواریم این برنامه را تا اردبیهشت ماه سال آینده به شواری شهر ارسال نماید تا بعد از تصویب در اختیار شهروندان وارگانها قرار بگیرد.

وی افزود: بودجه سال آینده شهرداری بر اساس احكام برنامه سوم نوشته خواهد شد تا انتهای اسفند ماه بتوانیم آنرا به تصویب برسانیم.

هاشمی افزود: بطور قطع بعد از تصویب برنامه 5 ساله سوم و تصویب بودجه روند كاری شهرداری تهران مشخص خواهد شد؛ البته برنامه 5 ساله سوم باید به تأیید هیأت تطبیق فرمانداری تهران برسد و در صورتیكه ایرادی در مورد برنامه گرفته شود اصلاح خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباره اجرایی شدن برنامه اظهار داشت: در ایران برنامه ها به صورت 100 درصدی اجرا نمی گردد و معمولا به سبب موانعی كه عموما مالی و گاها به سبب عدم ثبات مدیریت ها و قوانین است كمتر از 50 درصد اجرا می گردد.

وی تصریح كرد: امیدواریم با پایش و نظارتی كه با استفاده از كمیسیون ها خواهیم داشت احكام برنامه را پیگیری كنم تا شهرداری تهران موظف شود احكام برنامه را به صورت كامل اجرا نماید البته برای تحقق این مهم باید به فكر منابع مالی باشیم تا برنامه به بهترین شكل ممكن اجرایی شود.خبرنگار: سید میثاق اختر/دبیر خبر: منیره كربلایی


1397/10/30
13:38:37
5.0 / 5
4625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی