خرید زندگی
رئیس شورایعالی ترافیك كشور خبر داد

تصویب سیاستهای پدافند غیرعامل در طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك شهری

تصویب سیاستهای پدافند غیرعامل در طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك شهری

خرید زندگی: رئیس شورایعالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور از بررسی و تصویب سیاستهای پدافند غیرعامل در طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك شهرهای كشور در جلسه اخیر این شورا آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد اظهار داشت: با عنایت به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری درباب لحاظ مولفه های پدافند غیرعامل در تمامی برنامه ریزی ها و طراحی ها و با عنایت به اهمیت طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك در نظم دهی و سهولت بهره گیری از سامانه های حمل و نقلی موجود در شهرها و تردد هرچه بهتر شهروندان در معابر شریانی و عمومی شهرها و برمبنای درخواست رسمی سازمان پدافند غیرعامل در خصوص لحاظ موضوعات پدافندی در این طرح ها، این مساله در دستور كار شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور قرار گرفت.
وی افزود: با عنایت به اهمیت موضوع، نظرات دستگاههای ذیربط در این خصوص ستاندن و ابعاد مختلف سوژه در جلسات گوناگون كمیته فنی شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور مطرح و بررسی گردید.
جمالی نژاد اضافه كرد: در جلسه 19دی شورایعالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور مقرر شد در هر شهر با عنایت به مخاطرات طبیعی و تهدیدات احتمالی موجود، تقاضاهای محتمل برآورد گردیده و در طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك لحاظ گردد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، وی افزود: بر این اساس پیش بینی تقاضاهای مبتنی بر تخلیه اضطراری شهرها در مواقع ضروری و اسكان موقت همچون مهمترین برنامه هایی است كه می بایست در طرح های جامع حمل و نقل و ترافیك مورد توجه قرار گیرد.1397/10/21
22:03:16
5.0 / 5
4156
تگهای خبر: سازمان , شهرداری , شهروند , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
خرید زندگی