خرید زندگی
مسجد جامعی خبر داد

بررسی مبحث بوی نامطبوع چهارشنبه تهران در شورای شهر

بررسی مبحث بوی نامطبوع چهارشنبه تهران در شورای شهر

به گزارش خرید زندگی عضو شورای شهر تهران از بررسی مبحث ˮبوی نامطبوع روز چهارشنبهˮ تهران در جلسه شورا اطلاع داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، احمد مسجد جامعی بامداد امروز در حاشیه تهرانگردی دی ماهی خود اظهار داشت: اخبار ضد ونقیضی در مورد منشا انتشار این بو مطرح و انتشار یافت، از همان ابتدا برخی گمانه هایی در مورد نشت فاضلاب، زباله سوزی درآراد كوه و.... مطرح نمودند كه به نظر می رسید كه اطلاعات دقیقی وجود نداشته باشد.

وی با بیان این كه انتشار این بو پدیده نوظهوری بود كه باید به دنبال دلایل آن بگردیم، اظهار داشت: بررسی ها نشان داد كه برخی عوامل می تواند دلیل تولید و انتشار این بو باشند اما دلیل مشخصی هم برای منشا آن به دست نیامده است.

این عضو شورای شهر تهران با بیان این كه از اول حدس زده می شد كه امكان دارد این اتفاق مربوط به یك شبكه سراسری در تهران همچون گاز باشد اظهار داشت: استاندار تهران احتمال داده اند كه این بو مربوط به نشت گاز مركاپتان باشد چون كه برای امنیت گاز به آن یك ماده اضافه می كند كه بوی شبیه، بوی چهارشنبه دارند كه حالت آلارم دارد اما هنوز هم بررسی ها ادامه دارد.

وی با بیان این كه حتما در شورای شهر مبحث انتشار بوی نامطبوع روز چهارشنبه را بررسی خواهیم كرد اظهار داشت: متاسفانه برخی ها می گویند كه موضوعاتی همچون این بو، زلزله، آب و... ربطی به شورای شهر دارد، اما ما نماینده مردم تهران هستیم و باید گزارشی دقیق از چرایی انتشار این بو در صحن شورای شهر عرضه شود.

مسجد جامعی اضافه كرد: به شدت پیگیر آن هستیم كه گزارشی در مورد چرایی انتشار و منشا بو در شورای شهر پیگیری وقرائت شود.
1397/10/14
15:09:38
5.0 / 5
4354
تگهای خبر: امنیت , تولید , شورای شهر , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی