خرید زندگی

برنامه ای برای گران كردن بلیت مترو نداریم

برنامه ای برای گران كردن بلیت مترو نداریم

خرید زندگی: رئیس شورای شهر تهران در مورد اظهارات یكی از اعضا در خصوص بلیت 10 هزار تومانی مترو اظهار داشت: منظور ایشان قیمت تمام شده بلیت بود نه اینكه از مردم 10 هزار تومان بابت بلیت بگیریم و ما برنامه ای برای گران كردن بلیت نداریم.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه امروز برای نخستین بار تحقیق و تفحص از موسسه همشهری در شورای شهر تهران عنوان شد، اظهار داشت: اعضای شورا سپس ماه ها تحقیق و تفحص در مورد موسسه همشهری نظرات خودرا بیان نمودند.

وی در پاسخ به این سوال كه نتیجه تحقیق و تفحص چه می شود، اظهار داشت: یا باید به سازمان تخلفات اداری ارجاع داده شود و یا سوژه برای پیگیری بیشتر به قوه قضائیه ارجاع شود.

هاشمی همین طور از تصویب كلیات انتشار 3000 میلیارد تومان اوراق مشاركت برای توسعه حمل و نقل عمومی آگاهی داد و اظهار داشت: بر این اساس 2000 میلیارد تومان این اوراق به مترو و 1000 میلیارد تومان به اتوبوس اختصاص داده می شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات یكی از اعضای شورامبنی بر بلیت 10 هزار تومانی برای مترو اظهار داشت: منظور ایشان قیمت تمام شده بلیت بود نه اینكه از مردم 10 هزار تومان بابت بلیت بگیریم و ما برنامه ای برای گران كردن بلیت نداریم.
1397/10/02
15:39:12
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: سازمان , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی