خرید زندگی

آخرین اخبار از پروژه راه اندازی بزرگراه حكیم با بلوار المپیك

آخرین اخبار از پروژه راه اندازی بزرگراه حكیم با بلوار المپیك

خرید زندگی: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ابراز امیدواری كرد كه مقاطعی از پروژه راه اندازی تقاطع بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك، تا اختتام دی ماه سال جاری برای تردد خودروها گشوده شود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهندس ایرج معزی كه در حاشیه بازدید میدانی از پروژه راه اندازی تقاطع بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك سخن می گفت، ضمن اعلام پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات اجرای بتن غلتكی در بخش های باند غربی بلوار المپیك، پل جهتی شمال به شرق و مسیر راستگرد غرب به جنوب تقاطع، اصرار كرد مقاطع فوق تا اختتام دی ماه سال جاری تكمیل و آماده بهره برداری شود.
او همینطور با تاكید بر اینكه سایر بخش های پروژه شامل باند شرقی بلوار المپیك و مسیر راستگرد شرق به شمال تقاطع می بایست تا اختتام امسال آماده تحویل به شهروندان شوند، اظهار داشت: اقداماتی از قبیل رفع معارضات تاسیساتی و راه اندازی دیوارهای حائل بتنی در این مقاطع اجرایی ادامه دارد و تلاش خواهد شد عملیات زیرسازی با بتن غلتكی بلافاصله در این مسیرها آغاز شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه این بازدید میدانی كه به اتفاق دكتر علی نوذرپور شهردار منطقه ۲۲ و تعدادی از دست اندركاران پروژه صورت گرفت، از اقدامات در حال اجرا به منظور رفع نقصها موجود در راه ادامه بزرگراه شهید حكیم دیدن كرد و سپس به كارخانه شماره ۸ آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران رفت تا نحوه فعالیت این واحد تولیدی را مورد ارزیابی قرار دهد.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفتنی است كارخانه شماره ۸ آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با ظرفیت اسمی تولید ۲۰۰ تن آسفالت در ساعت، در زمینی به مساحت ۴ هكتار در گرمدره قرار دارد.
1397/09/30
13:48:20
5.0 / 5
4183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی