خرید زندگی

نمایش عكس خوبی ها در سطح شهر

نمایش عكس خوبی ها در سطح شهر

به گزارش خرید زندگی آثار برگزیده كشوری در جشنواره «عكس خوبی را معروف كنیم» در نگارخانه های سطح شهر تهران به نمایش درمی آید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از روابط عمومی مراكز فرهنگی هنری منطقه ۱۱، جشنواره «عكس خوبی را معروف كنیم» در بهار و تابستان سال ۹۶ با هدف معرفی و ترویج سبك زندگی اسلامی ایرانی، ترویج ارزش ها و فضایل اخلاقی و مهربانی، تشكیل گروه های همیاری در زمینه مهربانی و بهره گیری از ظرفیت خانواده ها در زمینه ترویج فرهنگ خوبی و مهربانی با طیف گسترده ای از موضوعات از قبیل مهربانی با طبیعت، مردم، والدین و خانواده... شروع شد و با برگزاری مراسم اختتامیه در تیر ماه ۹۶ به آخر رسید.
این برنامه در دو بخش مسابقه عكس و پویش برگزار گردید و با آخر جشنواره بر مبنای نظرات داوران جشنواره مسعود زنده روح كرمانی، محمد نوروزی و مهدی سروری به دبیری احسان رافتی ۵۰ فریم عكس از بین ۱۴۰۰ فریم عكس ارسالی از جانب ۲۰۰ عكاس شركت كننده در برنامه انتخاب گردید تا در نگارخانه های سطح شهر تهران در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.
علاقه مندان می توانند برای بازدید از تصاویر منتخب بر مبنای برنامه زمان بندی به مكان های ذكر شده در ذیل رجوع كنند: ۱ تا ۱۵ آذر فرهنگسرای رازی، ۱۶ تا ۳۰ آذر فرهنگسرای رسانه، ۱تا ۱۵ دی فرهنگسرای ولا، ۱۶ تا ۳۰ دی ماه فرهنگسرای بهمن، ۱تا ۱۵ بهمن فرهنگسرای قران، ۱۶ تا ۳۰ بهمن فرهنگسرای اخلاق، ۱ تا ۱۵ اسفند فرهنگسرای تهران.1397/09/17
20:44:25
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: خانواده , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
خرید زندگی