خرید زندگی
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها:

مناسب سازی معابر در سطح شهرها مغفول مانده است

مناسب سازی معابر در سطح شهرها مغفول مانده است

خرید زندگی: همزمان با روز جهانی معلولین طی مراسمی با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزیركشور از معلولین شاغل در شهرداری زنجان تجلیل و قدردانی گردید و جمالی نژاد بر توسعه زیرساختهای شایسته معلولان در سطح شهرها توسط شهرداریها تاكید نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد در این نشست بر توجه بیشتر به معلولین اصرار كرد و اظهار داشت: ارج نهادن به مقام معلول و توسعه امكانات در فضاهای شهری برای این افراد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی همین طور بحث مناسب سازی معابر شعری را مهم ارزیابی كرد و اضافه كرد: مناسب سازی معابر در سطح شهر ها مغفول مانده است و معلولان، سالمندان و كودكان نمی توانند از فضای شهری بهره كافی را ببرند.
جمالی نژاد با اشاره به عدم تناسب امكانات و زیرساخت های شهری با وضعیت معلولین، خواهان تلاش شهرداری ها برای ارتقا زیرساخت های شایسته برای آنها در سطح شهرها شد و اظهار داشت: توجه به حوزه معابر شهری از اولویت های شهرداری هاست و شهرداران باید در این زمینه همه تلاش خودرا به كارگیرند تا زیرساخت های شایسته معلولین در سطح شهر ارتقا یابد و لزوم دارد شهرداریها ابعاد مختلف این مسئله را با جدیت پیگیری نمایند.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، زنجان را بعنوان پایلوت مناسب سازی معابر كشوری دانست و اشاره كرد: شهرداری ها باید اهتمام نمایند با احداث فضا های باز شهری در امتداد بهبود معابر شهری گام بردارند.1397/09/16
21:28:36
5.0 / 5
4004
تگهای خبر: ساخت , سازمان , شهرداری , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
خرید زندگی