خرید زندگی

خدمات منطقه ۱۰شهرداری تهران در كربلا

خدمات منطقه ۱۰شهرداری تهران در كربلا

خرید زندگی: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۰ تهران اظهار داشت: ۲۰ نیرو از منطقه ۱۰ شامل یك نیروی تاسیساتی، ۱۳ كارگر فضای سبز و خدمات شهری و ۶ نفر كارمند در مراسم اربعین كربلا به زائران خدمات رسانی كردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، امیر رشیدی با حضور در جمع خبرنگاران در مورد تمهیدات منطقه ۱۰ تهران برای پوشش مراسم اربعین در كربلا، اضافه كرد: نیروهای این منطقه در محوطه اطراف حرم در خیابان "وائلی"حضور داشتند و در ۲ شیفت كاری بامداد و بعدازظهر نظافت و پاكسازی اطراف و محوطه را انجام دادند.
وی اظهارداشت: این نیروها روز گذشته به سمت نجف حركت كردند و روز جمعه از مرز مهران به كشور باز می گردند.
رشیدی با بیان اینكا ۲۰ سهمیه برای اعزام نیرو از منطقه ۱۰ در نظر گرفته شده بود، اضافه كرد: ۲۰۰ نفر برای اعزام ثبت نام كرده بودند كه با قرعه بین ۶۰ نفر از كسانی كه تابحال به كربلا مشرف نشده بودند، ۲۰ نفر انتخاب شدند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست با اشاره به اینكه كار خدمات شهری یكی از مشاغل سخت به حساب می آید، خاطرنشان كرد: جاذبه این سرزمین به گونه ای است كه سن، سال و مقام نمی شناسد و همه داوطلب خدمت رسانی به زائران هستند.
وی با اشاره به مراسم جاماندگان اربعین در تهران خاطرنشان كرد: شهرداری منطقه ۱۰ در این مراسم در محور بزرگراه نواب به عرضه خدمت پرداخت.1397/08/11
23:50:03
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: خدمات , خدمت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی