خرید زندگی

پیشنهاد فرماندار شهرستان ری برای تبدیل مركز تحقیقات پزشكی قانونی كشور به پژوهشگاه

پیشنهاد فرماندار شهرستان ری برای تبدیل مركز تحقیقات پزشكی قانونی كشور به پژوهشگاه

خرید زندگی: فرماندار شهرستان ری پیشنهاد داد مركز تحقیقات علمی و آموزشی پزشكی قانونی كشور به یك پژوهشگاه تبدیل گردد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، هدایت الله جمالی پور در جریان بازدید استاندار تهران از مركز تشخیصی آزمایشگاهی پزشكی قانونی استان تهران اظهار داشت: كاری كه در این مركز انجام می گردد خیلی سخت و مهم می باشد و این مركز دارای جنبه های تحقیقاتی و پژوهشی بسیاری است. این در شرایطی است كه شاید كاری كه در این مركز انجام می گردد كمتر دیده شود بنابراین پیشنهاد می كنم كه این مركز به یك پژوهشگاه تبدیل گردد و در این راستا هم پیگیری های لازم را انجام خواهم داد. از استاندار تهران هم می خواهم كه مكاتبات لازم در این خصوص را انجام دهند.

وی اضافه كرد: در این مركز مقاله های ISI تولید می گردد این یعنی اینجا قابلیت تبدیل به پژوهشگاه را دارد و بطور قطع اگر این پیشنهاد محقق شود، این مهم برای آینده كشور بسیار اثرگذار است.

وی افزود: لازم است در این راستا گزارشی به استاندار تهران ارسال شود تا با مكاتبات لازم با وزارت علوم و وزارت بهداشت توسط استاندار تهران این مهم محقق شود. بدون شك حق پرسنل اینجاست كه بتوانند در این مركز تحقیق و پژوهش های لازم را انجام دهند و عضو هیات علمی باشند. من آمادگی دارم كه پیگیری های لازم در این راستا را انجام دهم.
1397/07/24
19:30:23
5.0 / 5
4223
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تولید , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی