خرید زندگی
معاون وزیر كشور در نشست فرمانداران، بخشداران و مدیران در یاسوج:

افزایش حقوق كاركنان در دستور كار است

افزایش حقوق كاركنان در دستور كار است

خرید زندگی: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور اظهار داشت: در كنار استفاده از ظرفیت كاركنان در پست های مدیریتی و بهبود وضعیت ساختاری تشكیلات وزارت كشور و تامین امكانات در انجام ماموریت های سازمانی، ۲ مصوبه كمیسیون اجتماعی در جهت همسان سازی حقوق قراردادی ها با پیمانی و رسمی ها و افزایش حقوق كاركنان در دستور كار این وزارتخانه است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، جواد ناصریان با حضور علی محمد احمدی استاندار كهگیلویه و بویراحمد و علی خلیلی مدیركل دفتر تشكیلات و بهبود روش ها وزارت كشور در جلسه فرمانداران، بخشداران و مدیران ستادی استانداری كهگیلویه و بویراحمد با بیان اینكه، مبحث اصلاح ساختاری فرمانداری ها و بخشداری ها مورد بازبینی قرار می گیرد، اضافه كرد: در این دو حوزه تقلیل و حذف برخی پست ها را داریم و در همین حوزه ها ۵۳۴ پست را اضافه می نماییم.

وی با بیان اینكه، یكهزار و ۵۸ بخشداری را داریم كه ۵۰ درصد آنها پست معاونت می گیرند، تصریح كرد: برای ترمیم نیروها در بخشداری ها و فرمانداری ها مجوز یكهزار و ۶۰۰ نیرو را داریم كه ۵۰ درصد آنها در بخشداری ها و فرمانداری ها خواهد بود.

ناصریان خاطرنشان كرد: هر چند ۴۰۰ خودرو توزیع كردیم اما به دنبال مجوز خرید ۵۰۰ خودروی دیگر هستیم تا بخشی از مشكلات خودرویی را رفع نماییم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور با اشاره به اینكه یكی دیگر از برنامه های وزارت كشور تولید مدیر، مدیرپروری و تربیت مدیر از نیروها در بدنه این وزارتخانه با استفاده از آموزش های تخصصی است، اظهار داشت: كاهش نیروها و مدیران مامور در بدنه این وزارتخانه و رساندن آن تا سقف پنج درصد در دستور كار این وزارتخانه قرار گرفته است.

وی خاطرنشان كرد: زمانی بیش از ۴۰ درصد مدیران و نیروهای این وزارتخانه مامور بودند و با تلاش انجام شده به ۱۶ درصد رسیده است و باید این عدد به پنج درصد كاهش پیدا كند.

ناصریان بیان كرد: آموزش هایی كه در این وزارتخانه و مجموعه تابعه آن در نظر گرفته خواهد شد برپایه نیازسنجی و تخصص های لازم برای بهره وری كاركنان و تولید مدیر برای پست ها در نظر گرفته خواهد شد.

وی خاطرنشان كرد: پیمودن سطح آموزش ها استفاده از نیروها در بدنه وزارت كشور در حوزه مدیریتی به منظور تولید انگیزه كاركنان و تعهد آنها و خروج از روزمرگی و ارتقای ضریب كار و خدمت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور از نحوه و فرآیند ارزشیابی كاركنان و مدیران استانداری ها راضی نبود و اظهار داشت: در فرآیندی نو نحوه ارزشیابی كاركنان و مدیران بازبینی و به روزرسانی می گردد.

ناصریان به توجه مسئله تكریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، میز خدمت و پروژه سامد تصریح كرد و اظهار داشت: رضایتمندی مردم در پاسخگویی به خواسته های به حق آنها و پیگیری مسائل و امور مردم سرلوحه كار این وزارتخانه قرار گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور اظهار داشت: فرآیند الكترونیكی استاندارد امور از سطح فرمانداری ها به بالا تا آخر سال جاری از برنامه های این وزارتخانه است و از محل استاندارد سازی، كمك برای تجهیز فرمانداری و بخشداری ها را داریم.

ناصریان خاطرنشان كرد: انتقال نیرو از استانداری ها به وزارتخانه كشور ممنوع اعلام شده است و در این رابطه تقاضایی پذیرفته نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور با اشاره به اینكه لحاظ كردن یك مقطع تحصیلی در احكام حق همه ایثارگران واجد شرایط است، خاطرنشان كرد: پیگیر هستیم كه فوق العاده ایثارگران حذف نشود.

ناصریان همینطور از پروژه در دست اجرای ساختمان استانداری بازدید كرد و اظهار داشت: تلاشمان را بكار می بندیم با عنایت به ساختمان فعلی استانداری كه به علت فرسودگی بسیار نامناسب است، تا آخر امسال ساختمان جدید تكمیل و تجهیزات آن هم خریداری شود.

ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور قبل از حضور در جلسه مدیران ستادی، فرمانداران و بخشداران استانداری كهگیلویه و بویراحمد در جلسه سه ساعته ای با كاركنان و پرسنل این استانداری كه هیچكدام از مدیران این حوزه حق حضور در جلسه را نداشتند، كاركنان تمام مشكلات حوزه كاری و مرتبط خویش را مطرح و از ناصریان قول های مساعدی هم دریافت نمودند.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور شماره موبایل خویش را به كاركنان اعلام نمود تا مشكلات شان و اگر موانعی برایشان بوجود آمد و یا پیشنهاد موثری دارند را با پیامك به وی ارسال نمایند.
1397/07/11
19:34:58
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: اجتماعی , تولید , خدمت , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خرید زندگی