خرید زندگی

ثبت به روز اطلاعات پروژه های عمرانی در سامانه قراردادهای شهرداری تهران

ثبت به روز اطلاعات پروژه های عمرانی در سامانه قراردادهای شهرداری تهران

خرید زندگی: سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تا آخر پاییز امسال به سامانه های جامع مالی و قراردادهای شهرداری تهران می پیوندد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، همزمان با چهل و چهارمین نشست كمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران كه به ریاست دكتر بهاره آروین برگزار شد، وضعیت بكارگیری سامانه های مالی، قراردادها و كنترل پروژه در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
در نشست موردنظر كه با حضور احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و مدیران ارشد سازمان مربوطه انجام شد، وضعیت این سازمان بعنوان یكی از نهادهای پروژه محور مدیریت شهری در زمینه استفاده از سامانه مالی، سامانه قراردادها و كنترل پروژه بررسی گردید تا با عنایت به اجبار زیرمجموعه های شهرداری تهران به انجام الكترونیكی و اعلان عمومی اطلاعات مربوط به معاملات، شرایط راه اندازی كامل سامانه های مذكور در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تا آخر آذرماه سال جاری فراهم گردد.
طبق گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به قول آروین، حجم بالای قراردادهای عمرانی در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیوستن این سازمان به سامانه های مالی و قراردادهای شهرداری را به یكی از اولویت های كاری كمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبدیل نموده است. همینطور با عنایت به اینكه حجم قابل توجهی از پروژه های عمرانی پایتخت توسط این سازمان اجرا می شود، ثبت به روز اطلاعات مربوط به پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ها در سامانه مدیریت و كنترل پروژه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
1397/07/02
14:46:45
5.0 / 5
4939
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
خرید زندگی