خرید زندگی
در تذكرات امروز اعضای شورای شهر مطرح شد

گلایه از عدم نظافت پیاده روها تا ضرورت نصب راهنمای ایستگاه بی آرتی

گلایه از عدم نظافت پیاده روها تا ضرورت نصب راهنمای ایستگاه بی آرتی

خرید زندگی: اعضای شورای شهر تهران درمورد مسائل مختلف تذكرات خویش را عرضه كردند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مرتضی الویری بامداد امروز در تذكر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه ما مصوبات و قوانینی داریم كه به آنها توجه نمی گردد و اما مجددا با همان مبحث در لوایحی به صحن آورده می شود، اظهار داشت: طرح جامع مصوب 86 می گوید كه شهرداری تهران و آموزش و پرورش باید ظرف مدت سه ماه نسبت به تهیه طرح موضوعی توسعه ساختمان های مدارس اقدام نمایند كه در این طرح مكان های آموزشی ساماندهی می گردد اما چندین سال قبل است و هیچ اتفاقی نیفتاده است.
وی افزود: لازم است هرچه سریع تر معاونت مربوطه در شهرداری اقدامات لازم را آغاز كند و گزارش آن را به شورا عرضه كند.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، آرش میلانی، رئیس كمیته محیط زیست هم در تذكر قبل از دستور خود با اشاره به اینكه روز گذشته، روز بدون خودرو بود اظهار داشت: لازم است شهرداری تهران از فرصت های این چنینی برای فرهنگ سازی گسترده استفاده نماید.
او همینطور از عدم نظافت درست برخی پیاده روها در بعضی معابر گلایه نمود و اظهار داشت: متاسفانه پیاده روهای ستارخان و بلوار كشاورز نظافت خوبی ندارند.
در ادامه حجت نظری، عضو كمیسیون فرهنگی هم با اشاره به اینكه یكی از مهمترین مشكلات در خطوط بی آرتی نبود راهنمای ایستگاه است، اظهار داشت: این مساله باعث سردرگمی مسافران شده به گونه ای كه لازم است هرچه سریع تر شركت واحد اتوبوسرانی نسبت به نصب راهنمای ایستگاه اقدام نماید.1397/07/01
23:32:32
5.0 / 5
4243
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خرید زندگی