خرید زندگی

جلسات ویدئو كنفرانسی شورای عالی استانها با شوراهای سراسر كشور

جلسات ویدئو كنفرانسی شورای عالی استانها با شوراهای سراسر كشور

خرید زندگی: مشاور رئیس شورای عالی استانها از برگزاری نشست های تخصصی و رایزنی میان شورای عالی استانها با شورای اسلامی استانها، شوراهای اسلامی بخش، شهر و روستا با روش ویدئو كنفرانس اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سید سعید چوبداری در این باره اظهار داشت: شورای عالی استانها با هدف تبادل تجارب و تعامل حداكثری و هم اندیشی برای حل مسائل مدیریت شهری كشور، طرح جلسات ویدئو كنفرانس با شوراهای اسلامی كشور را شروع كرده است و از ظرفیت تكنولوژی روز برای هم افزایی نهاد شورا و پیشرفت جایگاه شوراها نهایت استفاده را خواهد نمود.
وی با اشاره به كم هزینه بودن طرح تعامل با استفاده از ویدئو كنفرانس و صرفه جویی در وقت اعضای شوراها از توسعه این جلسات اطلاع داد و اضافه كرد: شورای عالی استانها بعنوان نهاد فرادستی با برگزاری كمیسیون های تخصصی میان بخش های مختلف این شورا و اعضای شوراهای كشور مبحث هماهنگی بیشتر و هم افزایی و تبادل تجربیات را پیگیری خواهد نمود.
چوبداری با تاكید بر ضرورت هم فكری و تعامل حداكثری اعضای خانواده بزرگ شوراهای اسلامی كشور برای ارتقا جایگاه شوراها افزود این مورد در دستور كار شورای عالی استانها در دوره پنجم قرار دارد و انشاالله با همكاری همه اعضای شوراهای كشور محقق خواهد شد.
طبق گزارش روابط عمومی شورای عالی استان ها، چوبداری جلسات برگزار شده با استفاده از ویدئو كنفرانس میان رئیس شورای عالی استانها و روسای شوراهای اسلامی استانهای كشور را مفید ارزیابی كرد و گفت در جلسات برگزار شده مشكلات این شوراها به صورت مستقیم به اطلاع رئیس شورای عالی استانها رسید و در زمینه این مشكلات تبادل نظر و چاره جویی صورت خواهد گرفت.1397/06/25
14:26:00
5.0 / 5
4868
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی