خرید زندگی
در جلسه استقبال از مهر ۹۷ مطرح شد؛

جزئیات اقدامات ترافیكی مهرماه، از شناور شدن ساعت كار تا ممنوعیت ها

جزئیات اقدامات ترافیكی مهرماه، از شناور شدن ساعت كار تا ممنوعیت ها

خرید زندگی: قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: شورای عالی ترافیك پایتخت ممنوعیت حمل كالا را در دو هفته اول مهرماه از ساعت ۶ تا ۹ بامداد تصویب كرده است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، شهریار افندی زاده در جلسه هماهنگی استقبال از مهر ۹۷ كه با حضور محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ برگزار گردید اظهار داشت: طی هفته های گذشته جلسات متعددی با پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران در مورد تغییرات مورد نظر در طرح استقبال از مهر برگزار شده است.
وی خاطرنشان كرد: در این جلسات درمورد برآیند اجرای طرح ها و هماهنگی های لازم در جهت كاهش ترافیك شهر تهران در مهر ماه تمهیداتی پیش بینی شده است.
افندی زاده بیان كرد: یكی از مواردی كه در مهر ماه امسال مورد توجه قرار دارد مبحث ساعت اداری شناور ادارات از ۷ تا ۸: ۳۰ بامداد است كه البته ما این مورد را به هیئت دولت پیشنهاد داده ایم و امیدواریم كه این مورد هم مورد توافق دولت قرار بگیرد.
وی با اشاره به طرح اجرای ساعت اداری شناور پرسنل و كاركنان سازمان های دولتی بیان كرد: این طرح مقرر است در صورت تصویب دولت از ساعت ۷ تا ۸: ۳۰ بامداد به مدت دو هفته مهر ماه اجرا شود.
قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران افزود: تمهیداتی هم برای جبران كسر كاری كاركنان دولت پیش بینی خواهد شد.
افندی زاده همینطور در مورد برنامه ریزی دیگر برای دو هفته مهر ماه اظهار داشت: شورای عالی ترافیك پایتخت ممنوعیت حمل كالا را در دو هفته اول مهر ماه از ساعت ۶ تا ۹ بامداد را تصویب كرده است.1397/06/21
13:55:07
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: پلیس , دولت , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی