خرید زندگی
فراهانی خواستار شد

ضرورت كمك شهرداری به توسعه و تجهیز مدارس

ضرورت كمك شهرداری به توسعه و تجهیز مدارس

خرید زندگی: رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران از شهرداران خواست كه با عنایت به ردیف بودجه در نظر گرفته شده، به توسعه و تجهیز مدارس كمك كنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بامداد امروز در تذكر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت كمك به توسعه و تجهیز مدارس اظهار داشت: تولید ساختمان از محل سهم فرهنگ پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینكه ما با مشكلاتی اعم از بافت فرسوده مدارس در مناطق مختلف روبه رو هستیم، اظهار داشت: شهرداری تهران بر مبنای قانون و به علت ایفای مسئولیت اجتماعی خود مكلف است كه 296 میلیارد ریال به توسعه و تجهیز مدارس كمك نماید و لازم است روند تخصیص و پرداخت نقدینگی به این ردیف در آستانه سال تحصیلی در اولویت قرار گیرد تا دانش آموزان مدارسی مناسب تر داشته باشند.

فراهانی با اشاره به اینكه بررسی ها نشان داد كه تنها در 6 منطقه از 22 منطقه شهر تهران ما شاهد هزینه اعتبارات برای توسعه و تجهیز مدارس هستیم، اظهار داشت: در پنج منطقه هم هیچ تعهد هزینه ای برای اجرای این ردیف صورت نگرفته است.

وی اضافه كرد: امیدوارم مهندس افشانی شهردار تهران بیش از گذشته به مدارس بعنوان كانون های توسعه مشاركت شهروندی توجه نمایند.
1397/06/18
14:28:48
5.0 / 5
4803
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی