خرید زندگی

هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد

خرید زندگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (۱۱ شهریور) از كاهش دمای هوا در پایتخت اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۱ شهریور) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد طی امروز (۱۱ شهریور) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۱۲ شهریور) برای بعد ازظهر وزش باد با جهت غالب جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می شود، اظهاركرد: وزش باد در این روز در بعضی ساعات سبب افزایش نسبی غلظت ذرات معلق می گردد.

به گفته شهبازی دمای هوا در پایتخت تا روز آینده كاهش جزیی خواهد یافت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۷ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای پایتحت هم اكنون هم با شاخص میانگین ۹۳ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/06/11
13:14:10
5.0 / 5
4749
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
خرید زندگی