خرید زندگی
مظلومیت بهزیستی فارس؛

افتتاح ۱۳۲ واحد مسكن معلولین بدون ویدئو كنفرانس، كاهش كمك خیرین

افتتاح ۱۳۲ واحد مسكن معلولین بدون ویدئو كنفرانس، كاهش كمك خیرین

خرید زندگی: شیراز _ افتتاح ۱۳۲ واحد مسكن بهزیستی استان فارس در ویدئو كنفرانس افتتاح پروژه های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی فراموش شد و نامی از آن برده نشد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، در صورتی كه بامداد امروز قرار بود با استفاده از ویدئو كنفرانس با حضور سرپرست وزارت، تعاون، كار و رفاه اجتماعی ۱۳۲ واحد مسكن معلولین و افراد تحت پوشش بهزیستی فارس به بهره برداری برسد فرصت به استان فارس داده نشد. اتفاق در حالی روی داد مدیركل بهزیستی فارس به همراه معاونین از ساعت ۱۰ بامداد در سالن اجتماعات این اداره كل با همراهی خبرنگاران حضور داشتند و همگان با استفاده از ویدئو كنفرانس شاهد افتتاح پروژه های دیگر استانها بودند. این وضعیت تا بیش از ۱ ساعت طول كشید اما مسئول هماهنگ كننده وزارتخانه به استان فارس توجه نكرد و به ناگاه اعلام آخر مراسم را داشت.
اما مدیركل بهزیستی استان فارس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالات خبرنگاران مهر در خصوص تاثیر نوسانات ارز بر روی خریدهای بهزیستی و تاثیر گرانی بر همراهی خیرین، اظهار داشت: متاسفانه لوازم بهداشتی و تجهیزات توانبخشی از ۴۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش قیمت داشته كه این وضعیت سبب تولید مشكل شده است. مرتضی موسوی افزود: مجموعه بهزیستی نیازهای فراوانی به لوازم بهداشتی و تجهیزات توانبخشی دارد كه این افزایش قیمت به صورت حتم مشكلات فراوانی را بوجود آورده و خواهد نمود. وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر، هم اظهار داشت: با عنایت به شرایط نامناسب اقتصادی كاهش حدود ۴۰ درصدی كمك های خیرین را در استان فارس شاهد می باشیم. مدیركل بهزیستی فارس خاطرنشان كرد: اما با این وجود ۳ هزار نفر خیر با بهزیستی همكاری می كنند كه در این راستا ۱۳۰ پزشك هم به صورت مجانی افراد تحت پوشش را درمان می كنند. موسوی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر، در مورد سهم بهزیستی از جمع آوری زكات هم اظهار داشت: در شورای زكات استان مقرر است بخشی را به مجموعه بهزیستی اختصاص دهند اما تابحال رقمی مشخص نشده البته در بخش زكات هرمنطقه در همان منطقه هم هزینه می گردد.

1397/06/10
15:59:18
5.0 / 5
4239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی