خرید زندگی
شهردار تهران تاكید كرد؛

تعامل خوب پلیس و شهرداری در مبحث توسعه دوچرخه سواری

تعامل خوب پلیس و شهرداری در مبحث توسعه دوچرخه سواری

خرید زندگی: شهردار تهران اظهار داشت: همكاری پلیس و شهرداری در ارتباط با توسعه دوچرخه سواری خوب است و این همكاری افزایش هم پیدا می كند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، محمدعلی افشانی در حاشیه شروع به كار پلیس دوچرخه سوار در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه حمل و نقل عمومی بخش مهمی از زندگی شهروندان به حساب می آید، اظهار داشت: یكی از شاخص های زیست پذیری بهتر در شهرها استفاده از انواع حمل و نقلی است كه حاصل آن منجر به آلودگی هوا نشود.
وی با تاكید بر اینكه آلودگی هوا و ترافیك معضل مهم شهر است، اظهار داشت: استفاده از وسیله ای كه هیچ گونه آلودگی نداشته باشد می تواند در كاهش این چالش ها به ما كمك نماید و دوچرخه یكی از این وسایل حمل و نقل است كه هیچ گونه آلاینده ای به شهر اضافه نمی نماید.
افشانی همینطور با اشاره به طرح استفاده از دوچرخه های مشاركتی اظهار داشت: این دوچرخه ها را می توانیم در هر نقطه از شهر رها نماییم و استفاده كننده بعدی از آن استفاده نماید.
وی در مورد تولید زیرساخت های لازم جهت استفاده دوچرخه اظهار داشت: به هر میزان كه زیرساخت ها فراهم گردد از آن استفاده خواهیم كرد و نباید خویش را محدود نماییم كه تمامی محدوده های لازم تكمیل و پس از دوچرخه استفاده نماییم هر بخشی كه آماده استفاده است را باید در اختیار شهروندان قرار دهیم چونكه افزایش دوچرخه سواری سبب می گردد مسئولان خویش را ملزم به تكمیل زیرساخت ها بدانند.
افشانی در مورد همكاری شهرداری و پلیس تصریح كرد: همكاری خوبی با نیروی انتظامی در این رابطه داریم و امیدواریم در آینده این همكاری بهتر و بیشتر شود. شعار ما دو اصل مشاركت پذیری و زیست پذیری بهتر است و تلاش می نماییم این شعار را محقق نماییم. هوای پاك یكی از وعده های ما برای زیست بهتر شهروندان است.


1397/06/06
13:50:59
5.0 / 5
4660
تگهای خبر: پلیس , ساخت , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی