خرید زندگی
عضو هیئت مدیره متروی تهران:

طول خطوط متروی تهران تا آخر سال به ۳۰۰ كیلومتر می رسد

طول خطوط متروی تهران تا آخر سال به ۳۰۰ كیلومتر می رسد

خرید زندگی: معاون امور ایستگاه های شركت بهره برداری متروی تهران اظهار داشت: با بهره برداری از خطوط متروی ۶ و ۷ تهران تا آخر سال، طول شبكه متروی پایتخت به ۳۰۰ كیلومتر می رسد.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، علی عبدالله پور در نشست جنبش مردمی پاسداشت ۴۰ سال انقلاب اسلامی كه با مبحث بررسی توسعه زیرساخت ها در بعد از انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: صنعت مترو یك صنعت كاملاً انقلابی است و غیر از مطالعات اولیه كه قبل از انقلاب انجام شد، سایر اتفاقات از قبیل ساخت و بهره برداری بعد از انقلاب انجام شد و هم اكنون جزو ۲۰ كشور اول دنیا در صنعت مترو هستیم.
وی افزود: در سال ۸۶ بخش بهره برداری از ساخت مترو جدا شد و هم اكنون شركت بهره برداری متروی تهران به سایر كلانشهرها برای بهره برداری از مترو مشاوره می دهد.
عضو هیئت مدیره شركت بهره برداری متروی تهران اضافه كرد: در تهران ۱۱۶ ایستگاه مترو و ۱۲۵۰ واگن داریم كه روزانه یك میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر جابجا شده و روزی سه میلیون نفر سفر ثبت می شود؛ ضمن اینكه پنج خط فعال داریم و در هفته گذشته بخشی از خط ۷ مترو به بهره برداری رسید كه در تمام شبكه متروی تهران ۱۰ هزار نیرو در حال خدمت رسانی هستند.
عبدالله پور، بلیت متروی تهران را ارزانترین متروی دنیا دانست و اظهار داشت: تا آخر سال جاری خطوط ۶ و ۷ مترو هم به بهره برداری رسیده كه با اضافه شدن این دو خط، مجموع خطوط ریلی شبكه متروی تهران به ۳۰۰ كیلومتر می رسد.
معاون امور ایستگاه های شركت بهره برداری متروی تهران، متروی تهران را یكی از صنایعی دانست كه بعد از انقلاب راه اندازی و رشد یافت و اظهار داشت: هم اكنون شركت مترو نقش مؤثری در كاهش آلودگی هوا و ارتقای حمل و نقل عمومی دارد.
معاون سابق رئیس جمهور: دوران گزارش دهی های یك ساله به مردم گذشته است
در ادامه این مراسم سید منصور رضوی رئیس سابق سازمان امور استخدامی كشور در مورد توسعه زیرساخت های انسانی بعد از انقلاب اظهار داشت: اطلاع رسانی از اقدامات انجام شده در بعد از انقلاب، حق مردم است و مردم باید در جریان این دستاوردها قرار بگیرند.
معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به اینكه امروزه روش های گزارش دهی به مردم با عنایت به توسعه علوم ارتباطات تغییر پیدا كرده و باید از روش های نوین ارتباطی استفاده شود، تصریح كرد: دیگر دوران گزارش دهی سنتی، كلی و یكساله، گذشته و دولتمردان باید دستاوردها و برنامه های خویش را به صورت مستمر به مردم عرضه كنند.
وی تصریح كرد: اینكه مردم بدانند در هر حوزه ای در سال های قبل كجا بوده ایم و هم اكنون در چه نقطه ای قرار داریم، سبب می گردد تا در جریان خدماتی كه می بایست تابحال انجام می شده ولی مغفول مانده است، قرار گیرند و مطالبات خود از مسئولان را پیگیری كنند؛ ضمن اینكه این انتظارات مردم از مسئولان سبب می گردد تا دستگاه های خدمات رسان برای اجرای برنامه های زمانبندی شده خود طبق برنامه مدون انگیزه بیشتری داشته باشند.

1397/05/06
14:17:17
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خرید زندگی